Adjudicada Suministros

Subministrament de llibres de català, així com de llibres d'exercicis associats per als cursos del Consorci per a la Normalització Lingüística

Expediente: CPNL-2026-149

Subministrament de llibres de català, així com de llibres d'exercicis associats per als cursos del Consorci per a la Normalització Lingüística

40.092
Presupuesto base
40.092
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
22 jun 2026, 10:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 jun 2026
Anuncio de Pliegos 22 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 12:12