Formalizada Suministros

Subministrament de les llicències i el servei de manteniment del gestor d'expedient electrònic (BPM) i l'aplicació Firmadoc Mobile pel Consorci d'Acció Social de la Garrotxa

Expediente: B104/2025/13

L’objecte del contracte és el contracte mixt de subministrament de les llicències i el servei de manteniment del gestor d’expedient electrònic (BPM) i l’aplicació Firmadoc Mobile pel Consorci\nd’Acció Social de la Garrotxa.

7.540
Presupuesto base
1.650
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
15 jul 2025, 13:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jul 2025
Anuncio de Pliegos 15 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 jul 2025
Anuncio de Formalización 15 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Consorci d'Acció Social de la Garrotxa

En la misma provincia (Girona)