Adjudicada Suministros

Subministrament de les gavinetes de recanvi per a la màquina Mashmaster Kompech de la planta de compostatge.

Expediente: 2026-017

Contrato de suministros adjudicado por Serveis Mediambientals de la Selva NORA, SA. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 42124100. Adjudicado a NASER ELECTRONIC, S.L.. Se recibió 1 oferta.

27.196
Presupuesto base
54.392
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
42124100
Publicación
16 abr 2026, 10:07
Fecha límite
1 may 2026, 01:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
NASER ELECTRONIC, S.L.
NIF
B65558231
Importe
15.950
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 abr 2026
Anuncio de Pliegos 16 abr 2026
Fin Plazo Presentación 1 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 may 2026, 06:23

Más licitaciones de Serveis Mediambientals de la Selva NORA, SA

Abierta 2026-16

Servei de control i prevenció de la legionel·la dels diferents centres de treball de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA, NORA S.A.

70.920 €

Abierta 2026-16

Servei de control i prevenció de la legionel·la per els diferents centres de treball de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA, NORA S.A., d’acord amb les especificacions contingudes en aquest document i en conformitat amb el que estableix el Reial decret 487/2022, de 21 de juny, pel qual es fixen els requisits sanitaris per a la prevenció i el control de la legionel·losi.

70.920 €

Abierta 2026-024

Servei d'assistència tècnica a l'Unitat de Prevenció de Riscos Laborals de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA, NORA S.A.

68.217 €

Abierta 2026-024

Amb el present contracte es pretén cobrir la necessitat de dotar de major infraestructura la Unitat de Prevenció de Serveis Mediambientals de la Selva, NORA S.A. comptant amb un servei extern de suport i assessorament tècnic en l’àmbit de la Prevenció de Riscos Laborals. La Unitat de Prevenció ha de disposar dels mitjans adequats i estar suficientment capacitada considerant l'operativa diària de la societat i la seva activitat, la qual trobant-se dins del sector de la recollida i gestió de residus té un nivell potencial de sinistralitat elevat, tenint en compte l’ús de maquinària pesant, manipulació constant de residus i l’exigència física del servei a realitzar per part dels treballadors. La correcta gestió preventiva és vital a fi d’evitar situacions de risc i accidents per part del personal i incidències en les instal·lacions de la societat.

34.108 €

Prevista 2026-010

Serveis de suport i manteniment de la solució ERP basada en Microsoft Dynamics 365 Business Central de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA NORA, SA.