Formalizada Suministros

Subministrament de l'ampliació de capacitat del sistema de computació híper convergent municipal i llicències d'ús temporal del programari Nutanix

Expediente: 2024022259

L'objecte del contracte es centra en els següents aspectes:\n- Ampliació de la infraestructura:\n · Subministrament de dos servidors addicionals junt amb les seves corresponents llicències de suport de maquinari per un període de 36 mesos.\n · Subministrament de llicències d'ús temporal del programari hiperconvergent, per un termini de 36 mesos.\n · Serveis d'instal·lació, configuració i posada en marxa del maquinari i programari anterior\n- Per la infraestructura existent:\n · Subministrament de llicències de suport de la infraestructura de maquinari existent per un termini de 24 mesos (parc tecnològic), 25 mesos (policia) i de 36 mesos (plaça del Vi)\n · Subministrament de llicències d'ús temporal del programari hiperconvergent, per un termini de 36 mesos (Nutanix ECB i Nutanix NUS) i 24 mesos (Nutanix ROBO)

322.292
Presupuesto base
322.292
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
27 jun 2025, 14:20

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jun 2025
Anuncio de Pliegos 27 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 sep 2024
Anuncio de Formalización 11 nov 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)