Adjudicada Servicios

Subministrament de la cessió d’ús del programari DEEP FREEZE CLOUD per als ordinadors de l’ajuntament de roses a disposició del públic

Expediente: 2025/000509

L’objecte del contracte és el subministrament de la cessió d’ús del programari Deep Freeze Cloud per als ordinadors de l’Ajuntament de Roses a disposició del públic. Actualment es disposa de 37 equips situats al CAR, Ca l’Anita i l’Escola d’Adults.\nAquest programari ha de garantir el bon funcionament i donar cobertura a noves actualitzacions del programari i resolució de consultes i incidències derivades del seu ús.\nEl subministrament es realitzarà de conformitat amb les especificacions del Plec de prescripcions tècniques (PPT).

6.222
Presupuesto base
6.222
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Roses, Girona (Cataluña)
Publicación
11 jul 2025, 10:38

Organismo contratante

Ajuntament de Roses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 jul 2025
Anuncio de Pliegos 11 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 jul 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Roses

Abierta 2026/003249

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE SENYALITZACIÓ TURÍSTICA INTEL·LIGENT AMB CODIS QR VINCULATS A LA WEB DE TURISME MUNICIPAL DE ROSES

62.275 €

En evaluacion 2023/007883

Contractació del servei de subministrament de dades de visitants mitjançant la tecnologia de telefonia mòbil,en concret en relació amb dades de mobilitat i d’interès turístic general a la destinació de Roses.

71.792 €

Formalizada 2026/000749

Servei de renovació de la certificació de Roses com a destinació Biosphere

16.000 €

Formalizada 2026/000749

La prestació consisteix en la contractació dels serveis vinculats a l’aplicació de la metodologia BIOSPHERE, per part de l’Instituto de Turismo Responsable, amb l’objectiu de renovar la Certificació Roses Biosphere. Les prestacions a realitzar pel contractista es desenvoluparan a partir de les fases següents, que es detallen en el PPT: • Fase 1. Continuïtat del projecte Biosphere Destination. • Fase 2. Realització del procés d’auditoria externa de tercera part. • Fase 3. Manteniment del certificat Biosphere Destination.

8.000 €

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €

En la misma provincia (Girona)