Adjudicada Suministros

SUBMINISTRAMENT DE FURGONETES EN LLOGUER PER AL PROJECTE EARTHWATCH

Expediente: 2026-CREAF-OS-004-IV00311

Subministrament de furgonetes sense conductor, en modalitat de lloguer sense opció de compra, per donar suport logístic al projecte EARTHWATCH (“Wildlife in the Changing Andorran Pyrenees”), desenvolupat a la vall d’Ordino (Andorra). El projecte consta de grups d’entre 4 i 15 persones, en expedicions d’una durada d’entre 7 i 10 dies, els mesos de maig, juliol i setembre.

50.640
Presupuesto base
50.640
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Andorra (Cataluña)
Publicación
30 abr 2026, 15:18

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 abr 2026
Anuncio de Pliegos 30 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 may 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 may 2026, 10:11