Abierta 17 sep 2026 (16d 6h) Suministros

Subministrament de formigó de planta per a la realització de tasques de manteniment a via pública i en edificis municipals

Expediente: 28685/2026

Contrato de suministros publicado por Ajuntament de Sant Cugat del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 44114000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 17 sep 2026.

30.000
Presupuesto base
108.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
44114000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026
Fecha límite
17 sep 2026, 12:00 (16d 6h)
Duración
1 año

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 17 sep 2026
Finaliza en 16 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (44 en Barcelona)

Abierta CTTE1243

Subministrament i instal·lació dels sistemes d'automatització de portes corredisses als Punts Verds de Barri de la ciutat de Barcelona

133.516 €

Abierta AJT/126395/2025

(SU-11/2026) Contracte mixt de subministrament i serveis prevalent el primer, de càrrega, transport, emmagatzematge a títol d’arrendament i retorn del material tècnic del Teatre Joventut de l’Hospitalet mentrestant no finalitzin les seves obres, d’acord amb les condicions mínimes establertes al plec de prescripcions tècniques particulars.

59.800 €

Abierta 2026/000028671

L’objecte del contracte és el subministrament de 60 equips informàtics complets, integrats per ordinador portàtil professional, monitor, dockstation, teclat, ratolí i bossa de transport, amb garantia “on-site” de 3 anys. El contingut concret i les especificacions que s’hauran de seguir, així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar el contracte, es detallen en el plec de prescripcions tècniques particulars.

534.576 €

Abierta 2026/1958

El objeto del presente contrato es la homologación de proveedores para el suministro de materiales hidráulicos para redes de abastecimiento y saneamiento de agua, necesario para el cumplimiento de las finalidades institucionales y el mantenimiento de las infraestructuras gestionadas por CCB Servicios Medioambientales, SAU.

140.000 €

Abierta S33-26

El objeto del contrato es el suministro, transporte, descarga, instalación y puesta en funcionamiento de 28 áreas de aportación con sistemas de identificación y control de usuarios para la recogida de residuos municipales en el municipio consorciado de l'Ametlla del Vallès, mediante arrendamiento financiero con opción a compra.

1.701.357 €

Abierta 16141496

Suministro e instalación de módulos prefabricados en régimen de alquiler en la cochera de TMB, Zona Franca Port, de Transports de Barcelona, S.A.

56.910 €

Abierta 11944AM

Contractació mitjançant procediment obert, de l'Acord Marc d'homologació de proveïdors per al subministrament de tapes de registre, cofres, portes de registre, i altres elements, per a instal·lacions de xarxa d’aigua i clavegueram, gestionades per Aigües de MANRESA, SA, amb divisió de quatre (4) lots.

124.000 €

Abierta Exp 26-56 SUBMINISTRAMENT LOTS DE MATERIAL

• Lot 1-Subministrament material de sanejament i fontaneria • Lot 2- Subministrament material ferreteria • Lot 3- Subministrament material cel·lulosa higiènica. Necessaris pel funcionament ordinari dels diferents Centres gestionats per PROCORNELLÀ,identificats en l’apartat 3 del Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (PPTP). S’adjunten els següents Annexos: • Annex 1.- Llistat de béns i preus màxims de Lot 1.-Sanejament i fontaneria • Annex 2.- Llistat de béns i preus màxims de Lot 2.- Ferreteria • Annex 3.- Llistat de béns i preus màxims de Lot 3.- material cel·lulosa higiènica. On consta una breu descripció dels productes i material a subministrar. Cas que es faci referència a alguna marca o producte concret, s’entendrà sempre que es demana el descrit o qualssevol altra que tingui iguals o superiors prestacions, prèvia autorització del responsable del contracte o la persona designada pel Centre corresponent. L’objecte del contracte es realitzarà de conformitat amb el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (PPTP). Les propostes hauran d’incloure la totalitat dels preus unitaris que comprèn la contractació del lot corresponent. En absència d’algun preu unitari es considerarà que l’oferta es correspon amb el preu unitari tipus de licitació. No pot haver-hi cap preu unitari d’import superior al proposat per PROCORNELLÀ, en el cas que hi sigui es corregirà i s’aplicarà el preu unitari fixat per PROCORNELLÀ.

184.090 €

Abierta 2026-0086-OSB

La Renovació de les vàlvules de seccionament DN800 de sortida de la EDR de l’ETAP Llobregat i la Renovació dels actuadors i vàlvules de purga dels decantadors de l’ETAP Llobregat, contempla dues prestacions vinculades: - Prestació del subministrament: les vàlvules, actuadors, equips, etc., així com els elements elèctrics i d’automatització, els materials fungibles i les peces auxiliars. - Prestació del Servei: treballs de desmuntatge i substitució de les vàlvules, actuadors i equips subministrats, a més dels materials fungibles i elements auxiliars. També s’inclouen els mitjans auxiliars d’elevació. Realitzar les proves de pressió, posta en marxa i automatització, assajos de control de qualitat i la gestió de residus.

428.610 €

Abierta 2025RTSB0161

Tramitación y ejecución del Sistema Dinámico de Adquisición para la homologación de proveedores para el suministro industrial de materiales de mantenimiento eléctrico y mecánico y su contratación derivada.

600.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Cugat del Vallès

Abierta 1651/2026

Son obres de millora i substitució de les instal·lacions de reg dels parcs públics municipals, principalment xarxa primària, que han anat envellint-se i tenen fuites cròniques que cal reparar, així com la sectorització de les instal·lacions de reg, per fer-les més eficients i per facilitar el seu manteniment.

499.054 €

Abierta 1651/2026

Contracte d’obres de millores d'obra hidràulica dels parcs i jardins municipals de Sant Cugat del Vallès

598.865 €

Abierta 34529/2026

Subministrament, instal·lació, configuració, programació i posada en funcionament d'un nou sistema de control d'accessos de tecnologia ATS per l'equipament de l'Ajuntament de Sant Cugat i sala Canigó, situat a la plaça de la Vila, núm.1 de Sant Cugat del Vallès i l'equipament de la Policia Local, situat a la plaça de la Vila núm. 2 de Sant Cugat del Vallès, ubicats al mateix edifici

20.324 €

Abierta 34529/2026

Subministrament, instal·lació, configuració, programació i posada en funcionament d'un nou sistema de control d'accessos de tecnologia ATS per l'equipament de l'Ajuntament de Sant Cugat i sala Canigó, situat a la plaça de la Vila, núm.1 de Sant Cugat del Vallès i l'equipament de la Policia Local, situat a la plaça de la Vila núm. 2 de Sant Cugat del Vallès, ubicats al mateix edifici.

20.324 €

Abierta 15351/2026

Subministrament d'equips de protecció individual (Lot 1), d'equips de protecció individual contra el foc (Lot 2) i cremes de protecció solar i repel·lents d'insectes (Lot 3) per al personal municipal

126.381 €