Formalizada Suministros

Subministrament de fons bibliogràfics, audiovisuals i jocs de taula, de forma periòdica, per als equipaments bibliotecaris que gestiona el Departament de Cultura i de fons documentals de suport al préstec per a les biblioteques públiques de Catalunya i fons bibliogràfics per a les biblioteques dels Centres penitenciaris i Centres Educatius de Justícia Juvenil de Catalunya durant el 2026

Expediente: CU-2026-12

Contrato de suministros formalizado por Departament de Cultura. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 9 meses. Categoría CPV 22113000. Adjudicado el 15 jun 2026 a BOOKISH VENTURES SL. Se recibieron 15 ofertas.

832.000
Presupuesto base
832.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
22113000
Publicación
31 dic 2025, 09:28
Fecha límite
9 feb 2026, 13:00
Duración
9 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
BOOKISH VENTURES SL
NIF
B67022327
Importe
60.000
Ofertas recibidas
15

Documentos

(2)

Organismo contratante

Departament de Cultura

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 dic 2025
Anuncio de Pliegos 31 dic 2025
Fin Plazo Presentación 9 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jun 2026, 06:22

Más licitaciones de Departament de Cultura