Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT DE DOS CAMIONS D’UN PES MÀXIM DE 3.500 KG, AMB BOLQUET I BALLESTES REFORÇADES PELS SERVEIS DE LA BRIGADA.

Expediente: GENE2025007709 (X2025007825)

El subministrament de dos (2) camions d’un pes màxim de 3.500 Kg, amb bolquet i ballestes reforçades pels servei de la brigada , en la modalitat de compra

82.645
Presupuesto base
82.645
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Castell-Platja d'Aro, Girona (Cataluña)
Publicación
17 dic 2025, 10:34

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 dic 2025
Anuncio de Pliegos 17 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 dic 2025
Anuncio de Formalización 17 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Castell-Platja d'Aro

En la misma provincia (Girona)