Desierta Suministros

Subministrament de combustible per a les embarcacions Mar Brava, Massa d'Or i Sol Raigg adscrites a la Direcció General dels Agents Rurals del Grup de Suport Marí de Girona i Tarragona durant els mesos de juliol a desembre de2026.

Expediente: IT-2026-806

Contrato de suministros declarado desierto por Departament d'Interior i Seguretat Pública. Lote 1. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 09100000.

38.859
Presupuesto base
46.631
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
09100000
Publicación
8 jun 2026, 18:04
Fecha límite
23 jun 2026, 16:00
Duración
6 meses
Lote
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 jun 2026
Anuncio de Pliegos 8 jun 2026
Fin Plazo Presentación 23 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:30

Más licitaciones de Departament d'Interior i Seguretat Pública