Anulada Suministros

Subministrament de carburants per a la flota de vehicles i maquinària de l'Ajuntament

Expediente: CONT2600018

objecte d'aquest contracte és Subministrament de carburants per a la flota de vehicles i maquinària de l'Ajuntament de Castellar del Vallès. Els tipus de carburants que es requereixen són els següents : -- Gasolina sense Plom 95º Diesel Per l’equip de vehicles municipals i per la maquinària municipal (desbroçadores, segadores, motocultor, motoserra, compressor, generador, etc...)

89.600
Presupuesto base
64.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Castellar del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 jun 2026, 10:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jun 2026
Anuncio de Pliegos 2 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Castellar del Vallès

En la misma provincia (Barcelona)