Adjudicada Suministros

Subministrament de carburant per a vehicles terrestres mitjançant el pagament amb targeta magnètica en estacions de servei ubicades a la província de Girona (lot 4) // Subministrament de carburant per a grups electrògens i sistemes de calefacció (lot 9)

Expediente: 2026/2526

Contrato de suministros adjudicado por Diputació de Girona en Girona. Lote 4. Procedimiento abierto. Categoría CPV 09132100. Adjudicado el 17 mar 2026 a SOLRED, SA. Se recibieron 2 ofertas.

150.000
Presupuesto base
150.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
09132100
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
29 mar 2026, 06:26
Lote
4

Adjudicación

Adjudicatario
SOLRED, SA
NIF
A79707345
Importe
146.694
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Diputació de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 mar 2026
Anuncio de Pliegos 29 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 17 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 mar 2026, 06:26

Mismo sector y zona (09 en Girona)

Abierta X2026000473

L'objecte del present contracte és l'execució de les obres corresponents al Projecte d'instal·lació fotovoltaica per a autoconsum col·lectiu a la coberta de l'edifici municipal "La Concòrdia", situat al municipi de Sant Climent Sescebes.

60.099 €

Abierta 2026CSP11

Contracte de subministrament de Gasoil A i Gasoil B per la flota de vehicles, generadors d'emergència i eines de brigada de Cicle de l'Aigua del Ter, S.A.

135.480 €

Adjudicada COBS2026/090

Adhesió al contracte basat (Exp. 2025.04.A01) en l'Acord marc de subministrament de gas natural amb destinació a les entitats locals de Catalunya

98.857 €

Formalizada 2023/005610

Subministrament d’energia tèrmica a partir d’estella procedent de la gestió forestal local i sostenible per alimentar les dues calderes Heizomat RHK-AK300 i una caldera Heizomat RHK-AK 400, de la Central de Biomassa de la xarxa de calor ubicada a la zona esportiva del municipi de Roses corresponent a la categoria 2 pneumàtica del Sistema Dinàmic d’adquisició, que dona servei a la piscina municipal, al pavelló poliesportiu i a l’estadi de futbol, a les escoles Montserrat Vayreda i Jaume Vicens Vives, així com a la llar d’infants El Franquet, tots ells del municipi de Roses.

104.803 €

Desierta X2026000341

El contracteté per objecte el subministrament de pèl.let per la caldera de biomassa de l’escola Vilademany d’Aiguaviva

8.000 €

Adjudicada 2025/2659

Contracte d’ obra “Projecte executiu per a una instal·lació fotovoltaica en autoconsum col·lectiu al CEIP Empúries de L’ Escala", mitjançant adehsió a contracte basat en l’Acord marc de l’ACM, finançat amb el Fons del Mecanisme de Recuperació i Resiliència de la Unió Europea, Next generation , EU

80.369 €

En evaluacion X2026000705

Suministro de energía eléctrica para las dependencias, servicios y locales que son titularidad de diversas entidades locales de la comarca de La Garrotxa.

2.162.329 €

Adjudicada 20260013

Subministrament de gasoil-C per a la PVE de Campdorà

59.856 €

Formalizada X2026001996

Subministrament de gasoil de calefacció (tipus C) per les calderes i dipòsits municipals.

62.877 €

Adjudicada 2026/634

Subministrament de combustible i electricitat per a la recàrrega pública de vehicles, a través de l'Acord marc CCS-2026-3 de la Comissió Central de Subministraments de la Generalitat de Catalunya.

41.653 €

Más licitaciones de Diputació de Girona

Abierta 2026/8156

2026/8156 Servei de musicoteràpia del projecte Vibrem

115.600 €

Abierta 2026/8156

L’objecte del contracte és el servei de sessions de musicoteràpia (Projecte Vibrem) destinat a pacients adults i pediàtrics en situació de cures pal·liatives, cronicitat complexa o hospitalització de llarga durada que, de manera temporal o permanent, estan privats del dret d’accés universal a la cultura. L’objecte comprèn sessions de musicoteràpia d’una hora cadascuna, que poden ser individuals o grupals, a domicili o en espais sociosanitaris, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Aquest contracte s’emmarca en la col·laboració existent entre la Diputació de Girona i l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta, integrat a l’Institut Català de la Salut (ICS) (en endavant Hospital), formalitzada mitjançant un Protocol d’intencions aprovat per la Junta de Govern de la Diputació de Girona, que preveu, entre altres mecanismes de seguiment, la creació d’una comissió mixta integrada per representants d’ambdues institucions. L’execució de l’objecte d’aquest contracte comporta, per part del contractista, l’accés i el tractament de dades de caràcter personal de les persones beneficiàries del servei. En aquest marc, el contractista accedirà a dades de les quals és responsable l’Hospital, d’acord amb els acords i protocols establerts entre la Diputació de Girona i l’Hospital. El contractista haurà de seguir estrictament les instruccions de l’Hospital en relació amb el tractament de les dades personals, l’aplicació de les mesures de seguretat corresponents, l’atenció als drets de les persones interessades, el deure de confidencialitat i la resta d’obligacions derivades de la normativa vigent en matèria de protecció de dades. Amb caràcter previ a l’inici de la prestació, l’adjudicatari haurà de subscriure amb l’Hospital el corresponent contracte d’encàrrec del tractament, que serà redactat pels serveis jurídics de l’Hospital.

28.900 €

Abierta 2026/7946

2026/7946 Servei d’actualització i de suport tecnològic a la plataforma de participació ciutadana Decidim de la Diputació de Girona

18.816 €

Abierta 2026/7731

2026/7731 Contracte del subministrament d’ordinadors portàtils, dockstations, motxilles, ratolins, teclats, auriculars i pantalles per a la Diputació de Girona

58.866 €

Abierta 2026/8297

2026/8297 Servei de neteja de les seus de les brigades de Xarxa Viària i Monuments (2 lots)

110.603 €