Formalizada Suministros

Subministrament de carburant pels vehicles del parc mòbil municipal (benzina sense plom de 95 octans i gasoil A) mitjançant el pagament amb targeta de banda magnètica segons les característiques i condicions dels diferents vehicles de conformitat amb el que consta al plec tècnic i l'annex 1. Complementàriament la finalitat del contracte és afavorir el medi ambient i garantir l'accés a les estacions de servei a persones amb mobilitat reduïda.

Expediente: 2025-SUB-OH-18

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 09132100. Adjudicado el 5 feb 2026 a MOEVE PRO SERVICES, S.A.U.. Se recibió 1 oferta.

101.512
Presupuesto base
223.326
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
09132100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:44
Fecha límite
27 oct 2025, 14:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
MOEVE PRO SERVICES, S.A.U.
NIF
A25009192
Importe
87.006
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 5 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:57

Mismo sector y zona (09 en Barcelona)

Abierta 12000805

Sistema Dinámico de Adquisición (SDA) relativo al suministro de Gasóleo A (B7) – Código TMB 112519

Abierta CONT2600081

L'objecte d'aquest contracte és Subministrament de carburants per a la flota de vehicles i maquinària de l'Ajuntament de Castellar del Vallès. Els tipus de carburants que es requereixen són els següents : Gasolina sense Plom 95º i Diesel Per l’equip de vehicles municipals i per la maquinària municipal (desbroçadores, segadores, motocultor, motoserra,compressor, generador, etc...).

28.000 €

Abierta 001_26003277

subministrament de carburants per a les embarcacions de la Guàrdia Urbana de Barcelona i del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvamenta l’Ajuntament de Barcelona d’acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

29.752 €

Abierta 12000012

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) relatiu al subministrament de gasoli A (B7) - codi TMB 112519

Abierta ECAU 13620/2023

Sistema dinàmic d'adquisició pel subministrament de pèl·let, d'ús corrent, que satisfaci les necessitats de les escoles amb caldera de biomassa del servei d’Educació de l’Ajuntament de Terrassa

56.675 €

Adjudicada ADAM/2025/04_1rpròrroga_LOT4

Adhesió a la primera pròrroga del lot del grup d’autoconsum (lot 4) de l'acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (EXP. 2023.04).

18.610 €

Adjudicada ADAM/2026/03

Acord d'adhesió a l'adjudicació del lot únic de l'Acord marc de subministrament de gas de l'ACM. EXP.2025.04.A01

80.000 €

Adjudicada ADAM/2026/02

Acord d'adhesió a la segona pròrroga del contracte basat 2021.04-A03 de l'Acord marc de subministrament de gas de l'ACM.

60.000 €

Adjudicada 477/2025/eCONT

L’objecte del present contracte és la contractació del LOT 6 pel subministrament i instal·lació d’equips d’energia solar fotovoltaica a la zona Penedès, mitjançant la proposta d’acord de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú d’adhesió a la primera pròrroga de l’Acord Marc de subministrament d’equips per la generació d’energia solar fotovoltaica, amb destinació a les entitats locals de Catalunya, (Exp. 2021.03).

125.000 €

Adjudicada X2026001242

Contracte de subministrament, instal·lació i legalització de la instal·lació fotovoltaica en l’aparcament municipal al costat del camp de futbol, basat en l’Acord marc de subministrament d’equips per a la generació d’energia solar fotovoltaica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2021.03- Lot 2).

125.204 €

Más licitaciones de Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

Abierta 2026-SE-OH-28

Servei de gestió, dinamització i coordinació dels centres de recursos juvenils Mas Fonollar i Rellotge XXI i del Punt d'Informació juvenil de Santa Coloma de Gramenet, amb mesures de contractació socialment responsable.

1.265.396 €

Abierta 2026-SE-OH-28

Servicio para la gestión, dinamización y coordinación de los Centros de Recursos Juveniles Mas Fonollar y Rellotge XXI, así como del Punto de Información Juvenil de Santa Coloma de Gramenet. Éste contrato también tiene como objeto, de manera complementaria, el fomento de la ocupación de las personas jóvenes, de las mujeres y de las personas migradas y del fomento de la perspectiva de género a través del uso de un lenguaje inclusivo y no sexista.

575.180 €

Abierta 2026-SUB-OS-10

Subministrament del programari informàtic per a la gestió del servei d'ajut a la llar de l'Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet, amb mesures de contractació socialment responsable.

84.108 €

Abierta 2026-SUB-OS-10

Subministrament, instal·lació i manteniment d’un sistema informàtic que doni suport al servei d’atenció domiciliària de l’Ajuntament, amb els objectius que figuren al punt 2 del PPT. Es tracta d’un contracte mixt que conté prestacions de subministraments, el propi programa informàtic, i de serveis, els treballs de consultoria, formació i desenvolupament i configuració, sent la prestació principal el subministrament de l’eina informàtica, que és un 93%, mentre que la part de serveis és un 7%. Complementàriament la finalitat del contracte es promoure la perspectiva de gènere amb l’adopció d’un llenguatge inclusiu i igualitari.

40.822 €

Abierta 2026-SE-OS-22

Prestació dels serveis de desenvolupament i manteniment d’una aplicació web destinada a la visualització de les dades relatives al compliment dels plans municipals, d’acord amb les característiques detallades en el PPT.Amb aquesta finalitat, l’empresa adjudicatària haurà de desenvolupar, implementar i optimitzar l’actual model de web municipal de rendició de comptes “Infogovern”, incorporant-hi les millores que requereix aquest contracte, per garantir-ne una millor eficiència, usabilitat i adaptació a les necessitats actuals. Complementàriament és objecte d’aquet contracte promoure la perspectiva de gènere amb l’adopció d’un llenguatge inclusiu i igualitari.

29.478 €