Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT DE BIOMASSA PER LA CENTRAL DE CALOR DE LA GIRADA DE VILAFRANCA DEL PENEDÈS (AV25-013)

Expediente: AV25-013

L’ objecte del contracte és la contractació del subministrament de biomassa per la central de calor de La Girada de Vilafranca de Penedès (AV25-013) d’ acord amb les condicions tècniques especificades al present Plec de Clàusules Administratives Particulars (PCAP) i al Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (PPTP).

281.750
Presupuesto base
281.750
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vilafranca del Penedès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 ene 2026, 15:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 ene 2026
Anuncio de Pliegos 15 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 9 dic 2025
Anuncio de Formalización 15 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:14

Más licitaciones de Empresa Municipal d'Aigües de Vilafranca, SA

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta 28685/2026

Subministrament de formigó de planta per a la realització de tasques de manteniment a via pública i en edificis municipals

30.000 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €