Anulada Suministros

Subministrament de bicicletes de càrrega amb assistència elèctrica, per al sistema de recollida i repartiment de compost provinent de la planta situada a les Hortes de Santa Eugènia (actuació 03 desenvolupament de nous sistemes de reg, ús eficient de l'aigua i gestió de residus)

Expediente: 2025041864

L'objecte del contracte és el subministrament de bicicletes de càrrega amb assistència elèctrica, per al sistema de recollida i repartiment de compost provinent de la planta situada a les Hortes de Santa Eugènia.

14.956
Presupuesto base
14.956
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
1 dic 2025, 14:44

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 dic 2025
Anuncio de Pliegos 1 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)