Anulada Suministros

Subministrament de bicicletes de càrrega amb assistència elèctrica, per al sistema de recollida i repartiment de compost provinent de la planta situada a les Hortes de Santa Eugènia (actuació 03 desenvolupament de nous sistemes de reg, ús eficient de l'aigua i gestió de residus) (exp 2025019438)

Expediente: 2025019438

el subministrament de bicicletes de càrrega amb assistència elèctrica, per al sistema de recollida i repartiment de compost provinent de la planta situada a les Hortes de Santa Eugènia

14.956
Presupuesto base
14.956
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
15 sep 2025, 15:12

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 sep 2025
Anuncio de Pliegos 15 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)