Adjudicada Suministros

Subministrament de 2.200 cubells domèstics de 25 litres de fracció vidre per a la recollida porta a porta i 7 contenidors de 1.100 litres de fracció vidre per el servei de recollida des residus del municipi de Breda que realitza l’empresa NORA.

Expediente: 2026-007

Contrato de suministros adjudicado por Serveis Mediambientals de la Selva NORA, SA. Categoría CPV 34928480. Adjudicado a STACCATO BIN, S.L.. Se recibieron 6 ofertas.

15.144
Presupuesto base
15.144
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
34928480
Publicación
4 mar 2026, 18:49
Fecha límite
3 feb 2026, 00:59

Adjudicación

Adjudicatario
STACCATO BIN, S.L.
NIF
B21648712
Importe
12.026
Ofertas recibidas
6

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 3 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 may 2026, 06:23

Más licitaciones de Serveis Mediambientals de la Selva NORA, SA

Abierta 2026-16

Servei de control i prevenció de la legionel·la dels diferents centres de treball de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA, NORA S.A.

70.920 €

Abierta 2026-16

Servei de control i prevenció de la legionel·la per els diferents centres de treball de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA, NORA S.A., d’acord amb les especificacions contingudes en aquest document i en conformitat amb el que estableix el Reial decret 487/2022, de 21 de juny, pel qual es fixen els requisits sanitaris per a la prevenció i el control de la legionel·losi.

70.920 €

Abierta 2026-024

Servei d'assistència tècnica a l'Unitat de Prevenció de Riscos Laborals de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA, NORA S.A.

68.217 €

Abierta 2026-024

Amb el present contracte es pretén cobrir la necessitat de dotar de major infraestructura la Unitat de Prevenció de Serveis Mediambientals de la Selva, NORA S.A. comptant amb un servei extern de suport i assessorament tècnic en l’àmbit de la Prevenció de Riscos Laborals. La Unitat de Prevenció ha de disposar dels mitjans adequats i estar suficientment capacitada considerant l'operativa diària de la societat i la seva activitat, la qual trobant-se dins del sector de la recollida i gestió de residus té un nivell potencial de sinistralitat elevat, tenint en compte l’ús de maquinària pesant, manipulació constant de residus i l’exigència física del servei a realitzar per part dels treballadors. La correcta gestió preventiva és vital a fi d’evitar situacions de risc i accidents per part del personal i incidències en les instal·lacions de la societat.

34.108 €

Prevista 2026-010

Serveis de suport i manteniment de la solució ERP basada en Microsoft Dynamics 365 Business Central de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA NORA, SA.