Formalizada Suministros

Subministrament de 200 llicències de Citrix Virtual Apps and Desktops

Expediente: 2020013948

Subministrament de 200 llicències de Citrix Virtual Apps and DesktopsContractació d'emergència:El DL 7/2020 de 17 de març, de mesures urgents en matèria de contractació pública, de salut i gestió dels recursos sanitaris, de transparència, de transport públic i en matèria tributària i econòmica, preveu en el seu art.5 que tots els contractes que hagin de celebrar-se pels ens locals per atendre necessitats derivades de la protecció de les persones i d'altres mesures adoptades pel Govern de la Generalitat ( cal afegir també les mesures adoptades per l'Estat o per la pròpia Corporació municipal ) per fer front al COVID-19 se'ls aplicarà la tramitació d'emergència.

31.078
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
19 jun 2020, 19:00

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2020
Anuncio de Pliegos 19 jun 2020
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 may 2020
Anuncio de Formalización 19 jun 2020

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)