Formalizada Suministros

Subministrament de 2 vehicles, en règim de lloguer i sense conductor, tipus mono volum amb tecnologia híbrida endollable per a trasllats d’alts càrrecs de la Generalitat de Catalunya durant l’any 2026.

Expediente: EC-2026-14

Contrato de suministros formalizado por Departament d'Economia i Finances en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 34110000. Adjudicado el 1 dic 2025 a AUTOTRANSPORTE TURÍSTICO ESPAÑOL, SA (ENTERPRISE). Se recibió 1 oferta.

44.220
Presupuesto base
44.220
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
34110000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
12 may 2026, 14:11
Fecha límite
6 nov 2025, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
AUTOTRANSPORTE TURÍSTICO ESPAÑOL, SA (ENTERPRISE)
NIF
A28047884
Importe
41.388
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 may 2026
Anuncio de Pliegos 12 may 2026
Fin Plazo Presentación 6 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 1 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 16136288

Suministro de 14 cruces monobloque para las líneas L9N y L9S destinados a la sustitución de cruces ensamblados

577.000 €

Abierta 16136079

Contrato sujeto a regulación armonizada relativa a la adquisición de mil traviesas Stedef para una anchura de vía de 1435 mm y h=192 mm de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.

290.000 €

Abierta OTU/2025/463

L'objecte del present contracte és el subministrament del material de recanvis que es descriu en l'Annex 1 (Llista de materials) del plec de prescripcions tècniques i d'aquells altres de la mateixa naturalesa que siguin necessaris per poder fer les reparacions oportunes dels vehicles que componen la flota de l'Ajuntament de Sabadell i que afecten al seu correcte funcionament, d'acord amb les peticions realitzades pels diferents serveis municipals que utilitzen aquest vehicles.

41.322 €

Abierta 13917566

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

140.000 €

Abierta 4231/2026

Contractació del servei de lloguer, transport, lliurament i retirada de carrosses per a l’exercici 2027 per a la Cavalcada de Reis i Festivitat de Carnestoltes

25.000 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Más licitaciones de Departament d'Economia i Finances

Abierta EC-2026-201

Subministrament de vestuari i calçat d’hivern destinat al col·lectiu de xofers i xoferes dels serveis de representació del Departament d’Economia i Finances. El vestuari objecte de subministrament per persona és el següent: una americana, uns pantalons, tres camises/bruses, una corbata o fulard, un parell de sabates i una parca. Es preveu la possibilitat que, a criteri de la persona treballadora, la tercera camisa pugui ésser substituïda per uns pantalons.

72.000 €

Abierta EC-2026-201

EC 2026 201Subministrament de vestuari i calçat d’hivern destinat al col·lectiu de xofers i xoferes dels serveis de representació del Departament d’Economia i Finances.

72.000 €

Abierta ECO-08/26

Realització dels serveis d’auditoria financera dels comptes anuals i, quan correspongui, de verificació de l’estat d’informació no financera (EINF), d’acord amb la normativa vigent d’aplicació, relatius als exercicis 2026 a 2028 de les entitats participades majoritàriament per l’Administració de la Generalitat de Catalunya següents: - Aeroports de Catalunya, SLU - Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA) - Terminal Intermodal de l’Empordà, SL - Forestal Catalana, SA - Intracatalònia, SA - Circuits de Catalunya, SL - Energies Renovables Públiques de Catalunya, SAU El servei de verificació de l’estat d’informació no financera només està previst per a la societat Forestal Catalana, SA. En tots els exercicis l’entitat adjudicatària del contracte efectuarà les tasques d’auditoria sense supervisió de la Intervenció General, sense perjudici que posteriorment, seguint criteris de risc s’inclogui a alguna d’aquestes entitats dins del seu pla anual d’actuacions en algun dels exercicis objecte d’aquest contracte. La Direcció General del Patrimoni de la Generalitat de Catalunya (DGPGC) farà la direcció del contracte, atesa la responsabilitat del titular d’aquesta Direcció que exerceix la representació de l'Administració de la Generalitat com a soci únic en les societats, en el capital social de les quals, la Generalitat participa directament i totalment, i la representació en les juntes generals de la resta de societats en les quals la Generalitat participa directament (art. 38 de l’Estatut de l’Empresa Pública Catalana). La DGPGC i la Intervenció General de la Generalitat de Catalunya podran tenir accés als papers de treball continguts en els expedients de les auditories/verificacions objecte d’aquest contracte, bé en el transcurs de la seva execució, bé un cop finalitzada aquesta.

208.260 €

Abierta EC-2026-157

Servei extern de suport a la Intervenció delegada al Departament d’Educació i Formació Professional de la Generalitat de Catalunya per a la realització dels controls financers que s’hagin d’efectuar a centres educatius públics no universitaris de la Generalitat de Catalunya, amb règim d’autonomia econòmica.

51.408 €

Abierta EC-2026-157

EC-2026-157 Servei extern de suport a la Intervenció delegada al Departament d’Educació i Formació Professional de la Generalitat de Catalunya per a la realització dels controls financers que s’hagin d’efectuar a centres educatius públics no universitaris de la Generalitat de Catalunya, amb règim d’autonomia econòmica.

51.408 €