Abierta 18 sep 2026 (16d 9h) Suministros

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

Expediente: 13917566

Contrato de suministros publicado por Ferrocarril Metropolità de Barcelona, SA en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 30 meses. Categoría CPV 34310000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 18 sep 2026.

140.000
Presupuesto base
168.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
34310000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 10:04
Fecha límite
18 sep 2026, 15:00 (16d 9h)
Duración
30 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 18 sep 2026
Finaliza en 16 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 4231/2026

Contractació del servei de lloguer, transport, lliurament i retirada de carrosses per a l’exercici 2027 per a la Cavalcada de Reis i Festivitat de Carnestoltes

25.000 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Abierta AJT/12141/2026

Subministrament i execució de treballs de reposició de columnes d’enllumenat que han sigut retirades prèviament per problemes d’estabilitat o en estat molt deficient per tal d’evitar la caiguda no desitjada del suport.

82.625 €

Abierta 2026/7133Q

L'objecte del contracte és el subministrament, en règim de lloguer, de tres carrosses reials, una carrossa amb decoració representativa de la Central de Reis i proporcionar la plataforma mòbil de suport d’aquesta carrossa, per a la Cavalcada de Reis 2027 i 2028.

32.700 €

Abierta 3103/2026

Contrato mixto de suministro i servicio de retirada i colocación de contenedores de residuos al municipio de Cervelló

603.165 €

Abierta 2025-202-CL-GOAP

Arrendament en modalitat de renting d'un vehicle elèctric de neteja viària del canal i del port de Badalona.

76.800 €

Más licitaciones de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, SA

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta JIA/2026/198

L’objecte d’aquest contracte de serveis és el desenvolupament informàtic i l’adaptació del mòdul de gestió de compres integrat en l’entorn SAGE200, que permeti gestionar tot el circuit de compres de l’organització —des de la proposta i autorització de comandes fins a la recepció i tramitació de les factures corresponents—, assegurant la seva traçabilitat i integració amb els sistemes de gestió econòmica existents. El contracte inclou igualment la incorporació i configuració d’un gestor documental connectat, que permeti l’arxiu, consulta, circuït de signatures i vinculació automàtica de la documentació generada en els diferents processos de compres, garantint-ne la seguretat i l’accessibilitat; així com el seu manteniment i suport.

70.000 €

Abierta 16076186B

Subministrament de discs durs per NVR’s

162.000 €

Abierta 12000732

Acord marc per al Servei de reparació de punxades, substitució i alineació de cobertes de la flota auxiliar, d’alineació de la flota de bus i altres serveis associats

180.000 €

Abierta 12000732

Acord marc per al Servei de reparació de punxades, substitució i alineació de cobertes de la flota auxiliar, d’alineació de la flota de bus i altres serveis associats de Transports de Barcelona, S.A, Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A. i Projectes i Serveis de Mobilitat, S.A.