Formalizada Suministros

Subministrament de 1 vehicle turisme PHEV (vehicle elèctric híbrid i endollable), per a la renovació i millora mediambiental de la flota de l’Organisme Autònom Local Patronat d’Apostes

Expediente: 2025/0001970

Contrato de suministros formalizado por Organisme Autònom Local Patronat d'Apostes en Barcelona. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 34110000. Adjudicado el 27 oct 2025 a BAIX MOTOR S.L.. Se recibieron 4 ofertas.

34.000
Presupuesto base
34.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34110000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 jun 2026, 10:04
Fecha límite
18 sep 2025, 14:00
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
BAIX MOTOR S.L.
NIF
B67141960
Importe
29.346
Ofertas recibidas
4

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 jun 2026
Anuncio de Pliegos 29 jun 2026
Fin Plazo Presentación 18 sep 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jun 2026, 04:23

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 13917566

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

140.000 €

Abierta 4231/2026

Contractació del servei de lloguer, transport, lliurament i retirada de carrosses per a l’exercici 2027 per a la Cavalcada de Reis i Festivitat de Carnestoltes

25.000 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Abierta AJT/12141/2026

Subministrament i execució de treballs de reposició de columnes d’enllumenat que han sigut retirades prèviament per problemes d’estabilitat o en estat molt deficient per tal d’evitar la caiguda no desitjada del suport.

82.625 €

Abierta 2026/7133Q

L'objecte del contracte és el subministrament, en règim de lloguer, de tres carrosses reials, una carrossa amb decoració representativa de la Central de Reis i proporcionar la plataforma mòbil de suport d’aquesta carrossa, per a la Cavalcada de Reis 2027 i 2028.

32.700 €

Abierta 3103/2026

Contrato mixto de suministro i servicio de retirada i colocación de contenedores de residuos al municipio de Cervelló

603.165 €

Más licitaciones de Organisme Autònom Local Patronat d'Apostes