En evaluacion Suministros

Subministrament d'arbrat i del servei per a l'obertura dels clots de plantació de l'arbrat pel municipi de Girona

Expediente: 2026033490

L'objecte del contracte és el subministrament d’arbrat per a la reposició d’arbres als espais viaris i verds, i el servei per a l’obertura dels clots de plantació d’arbrat del municipi de Girona

279.382
Presupuesto base
200.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
8 jul 2026, 15:42

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 jul 2026
Anuncio de Pliegos 8 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)