Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT D'ACTUALITZACIONS DE PROGRAMARI I SERVEIS DE SUPORT A INCIDÈNCIES I CONSULTES PELS PROGRAMARIS AYTOS FIRMADOC I GPA

Expediente: 2025034376

L’objecte del contracte és el manteniment dels programaris Firmadoc for SicalWin, Capa d’integració i GPA, de l’empresa Aytos Soluciones Informáticas, segons les condicions establertes en el plec de prescripcions tècniques i que es resumeixen en:\n - Subministrament de les actualitzacions de programari \n - Serveis de suport a incidències i consultes

31.096
Presupuesto base
31.096
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
28 nov 2025, 12:21

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 nov 2025
Anuncio de Pliegos 28 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 oct 2025
Anuncio de Formalización 28 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)