Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT CONSISTENT EN L'ADQUISICIÓ, INSTAL·LACIÓ, PROGRAMACIÓ I POSADA EN MARXA D'EQUIPAMENT TECNOLÒGIC I AUDIOVISUAL I D’UN SISTEMA DE SEGURETAT I VIDEOVIGILÀNCIA PER A LA DIGITALITZACIÓ DEL MERCAT MUNICIPAL DE LLORET, DIVIDIT EN DOS LOTS. PLA DE RECUPERACIÓ, TRANSFORMACIÓ I RESILIÈNCIA – FINANÇAT PER LA UNIÓ EUROPEA – NEXTGENERATIONEU

Expediente: 14032025000022 - DIGITALITZACIÓ MERCAT

Subministrament consistent en l'adquisició, instal·lació, programació i posada en marxa d'equipament tecnològic i audiovisual i d’un sistema de seguretat i videovigilància per a la digitalització del Mercat municipal de Lloret de Mar, dividit en dos lots, en el marc del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència–Finançat per la Unió Europea–NextGenerationEU.

132.940
Presupuesto base
116.065
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
31 dic 2025, 14:08

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 dic 2025
Anuncio de Pliegos 31 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 dic 2025
Anuncio de Formalización 31 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)