En evaluacion Suministros

Subministrament consistent en la producció i lliurament de dos-cents exemplars d'una edició facsímil del manuscrit M 971 (Missa de Barcelona), incloent-hi la reproducció dels manuscrits M 971, M 971b i M 971c, la impressió d'un llibre d'estudis i la fabricació d'un estoig de presentació per part de la Biblioteca de Catalunya

Expediente: BC-2026-123

Contrato de suministros en evaluación por Biblioteca de Catalunya. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 22100000.

24.793
Presupuesto base
24.793
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
22100000
Publicación
1 jul 2026, 12:04
Fecha límite
28 ago 2026, 17:00
Duración
3 meses

Documentos

(2)

Organismo contratante

Biblioteca de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jul 2026
Anuncio de Pliegos 1 jul 2026
Fin Plazo Presentación 28 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 ago 2026, 19:00

Más licitaciones de Biblioteca de Catalunya