En evaluacion Suministros

Subministrament carretó elevador de 4 Tn. De Ferrocarril Metropolità de Barcelona, SA

Expediente: 16115173

Contrato de suministros en evaluación por Ferrocarril Metropolità de Barcelona, SA en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 42415100.

100.000
Presupuesto base
100.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
42415100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:39
Fecha límite
4 mar 2026, 10:00
Duración
1 año

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 4 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 mar 2026, 05:23

Mismo sector y zona (42 en Barcelona)

Abierta 2026/0023581

Subministrament de dos carretons elèctrics retràctils amb càmera destinats a les naus logístiques 8 i 9 de la Diputació de Barcelona ubicades al Pont de Vilomara i Rocafort.

90.000 €

Abierta OTU/2026/219

L'objecte del contracte és el subministrament, mitjançant la modalitat de compra, d'un carretó elevador tèrmic destinat al Servei de Logística de l'Ajuntament de Sabadell

59.917 €

Abierta 2026OB0016

L’objecte del present contracte són les obres per l’execució de la instal·lació del sistema nou de climatització per la zona del sector planta de MERCABARNA-FLOR, situat a Sant Boi de Llobregat.

291.316 €

Abierta OTU/2026/338

Subministrament i instal·lació de nous equips de filtratge de la sala de bombes Nord del Parc Catalunya per substituir els quatre filtres instal·lats des dels inicis del parc, que han deixat de funcionar, i que són necessaris pel correcte filtratge de les aigües del llac.

112.476 €

Abierta CONTR/2026/0000000406

Suministro, instalación, puesta en servicio y mantenimiento de una instalación de lavado de trenes al paso y retirada del actual lavador de la línea Barcelona-Vallès de los Ferrocarriles de la Generalitat de Cataluña (Ref: PO105/26)

650.000 €

Abierta AEP/AGI/Contractació/2026/56 -8/2026/CSUBM

Subministrament, mitjançant la modalitat d’arrendament sense opció de compra, de dos vehicles elèctrics compartits entre la ciutadania i el personal municipal de l’Ajuntament de Viladecans, així com el servei per a la implantació, gestió i manteniment dels vehicles (aplicació mòbil, software i manteniment), amb mesures de contractació pública sostenible.

54.100 €

Abierta 34529/2026

Subministrament, instal·lació, configuració, programació i posada en funcionament d'un nou sistema de control d'accessos de tecnologia ATS per l'equipament de l'Ajuntament de Sant Cugat i sala Canigó, situat a la plaça de la Vila, núm.1 de Sant Cugat del Vallès i l'equipament de la Policia Local, situat a la plaça de la Vila núm. 2 de Sant Cugat del Vallès, ubicats al mateix edifici.

20.324 €

Abierta 4/2026

Subministrament, instal·lació i manteniment, mitjançant la modalitat d’arrendament financer sense opció de compra, d’una estació autoportant de nanofiltració per a Interhospitalia2 A.I.E.

67.200 €

Abierta 046-26

Sistema de control domòtic KNX BMS per a l'edifici del BCIN

22.500 €

Abierta 2026-03022

Suministro e instalacion de un puente grua de 2 tn. para la bm barcelona can tunis

29.799 €

Más licitaciones de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, SA