Formalizada Suministros

Subministrament agregat de reactius, controls, calibradors, material fungible associat i manteniment associat a: Sistemes automàtics pera la determinació d’Hb A1C i variants d’hemoglobina per HPLC, Sistema automàtic per immunoassaig per Immunoblot i Equip automàtic d’immunohematologia per a la determinació de grups sanguinis, Rh i la prova de Coombs per als centres de l'Institut Català de la Salut

Expediente: CS/CC00/1101455540/26/PNSP

Contrato de suministros formalizado por Institut Català de la Salut (ICS). Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 33696500. Adjudicado el 18 mar 2026 a BIO-RAD LABORATORIES S.A.. Se recibió 1 oferta.

916.497
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
33696500
Publicación
19 mar 2026, 12:04
Fecha límite
14 ene 2026, 15:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
BIO-RAD LABORATORIES S.A.
NIF
A79389920
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 mar 2026
Anuncio de Pliegos 19 mar 2026
Fin Plazo Presentación 14 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 18 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 mar 2026, 05:23

Más licitaciones de Institut Català de la Salut (ICS)