Formalizada Suministros

Subministrament agregat de catèters intravasculars punció venosa central, centrals tunelitzats, PICC, altres catèters, accessoris i apòsits fixació per als centres de l'Institut Català de la Salut i centres adherits a aquest procediment: Institut Català d'Oncologia, Consorci Sanitari Alt Penedès-Garraf, Gestió de Serveis Sanitari, Institut de Diagnòstic per la Imatge, Salut Catalunya Central - Hospital de Berga, Institut d'Assistència Sanitària, Hospital de Cerdanya – AECT Agrupació Europea de Cooperació Territorial i Gestió Pius Hospital de Valls, SAM

Expediente: CS/CC00/1101448777/26/AMUP

Contrato de suministros formalizado por ICS - Gerència de compres. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 33141200. Adjudicado el 20 jul 2026 a KCI CLINIC SPAIN, S.L.. Se recibieron 18 ofertas.

12.852.172
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
33141200
Publicación
17 abr 2026, 12:05
Fecha límite
12 dic 2025, 15:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
KCI CLINIC SPAIN, S.L.
NIF
B82763277
Ofertas recibidas
18

Organismo contratante

ICS - Gerència de compres

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 abr 2026
Anuncio de Pliegos 17 abr 2026
Fin Plazo Presentación 12 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 ago 2026, 06:23