Desierta Suministros

subministrament a l'ajuntament de Mataró d'un mòdul d'aparcament segur, tancat, controlat i vigilat per a 10 bicicletes, la seva instal·lació a l'espai públic segons les indicacions i directius d'emplaçament establerts per l'ajuntament, i el servei de manteniment dl mòdul i del sistema de gestió integral.

Expediente: 2026/000026761

Contrato de suministros declarado desierto por Ajuntament de Mataró en Barcelona. Duración del contrato: 52 meses. Categoría CPV 34926000.

38.949
Presupuesto base
40.896
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
34926000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 16:30
Fecha límite
29 jul 2026, 01:59
Duración
52 meses

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Mataró

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 29 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 16136288

Suministro de 14 cruces monobloque para las líneas L9N y L9S destinados a la sustitución de cruces ensamblados

577.000 €

Abierta 16136079

Contrato sujeto a regulación armonizada relativa a la adquisición de mil traviesas Stedef para una anchura de vía de 1435 mm y h=192 mm de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.

290.000 €

Abierta OTU/2025/463

L'objecte del present contracte és el subministrament del material de recanvis que es descriu en l'Annex 1 (Llista de materials) del plec de prescripcions tècniques i d'aquells altres de la mateixa naturalesa que siguin necessaris per poder fer les reparacions oportunes dels vehicles que componen la flota de l'Ajuntament de Sabadell i que afecten al seu correcte funcionament, d'acord amb les peticions realitzades pels diferents serveis municipals que utilitzen aquest vehicles.

41.322 €

Abierta 13917566

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

140.000 €

Abierta 4231/2026

Contractació del servei de lloguer, transport, lliurament i retirada de carrosses per a l’exercici 2027 per a la Cavalcada de Reis i Festivitat de Carnestoltes

25.000 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Abierta AJT/12141/2026

Subministrament i execució de treballs de reposició de columnes d’enllumenat que han sigut retirades prèviament per problemes d’estabilitat o en estat molt deficient per tal d’evitar la caiguda no desitjada del suport.

82.625 €

Más licitaciones de Ajuntament de Mataró

Abierta 2026/000031316

l’execució de les obres que afecten la façana de l’edifici de Plaça Espanya, 1, a fi i efecte de poder posar en servei l’equipament destinat a joves que ocuparà aquest edifici. Els treballs corresponen a suplementar les zones exteriors de façana que actualment no disposen de l’acabat d’aïllament exterior («sate») degut al pas del cablejat aeri de diverses companyies subministradores així com de la canal de canalització d’instal·lacions.

39.945 €

Abierta 2026/000031316

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES RELATIVES A LA MEMÒRIA VALORADA DELS TREBALLS DE REVESTIMENT DE FAÇANA DE L’EDIFICI DE PLAÇA ESPANYA, 1.

47.934 €

Abierta 2026/000037421

Contracte de subministrament d'embarcacions de rem de mar (coastal rowing).

44.817 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta 2026/000032882

L’objecte del present contracte són les obres de reparació menor, conservació i manteniment del ram de paleta dels equipaments municipals, com ara: enderrocs, actuacions en estructures, sanejament,tancaments, cobertes, revestiments, aïllaments, etc. Inclou també els treballs de neteja de les cobertes i la revisió del elements relacionats: canalons, boneres, remats, minvells, baixants, etc.

59.950 €