En evaluacion Suministros

Subministrament a doll de clorit sòdic necessari per al tractament de potabilització d'aigua a les estacions d’ATL

Expediente: 2026-0065-OSB

Subministrament a doll de Clorit Sòdic necessari per a la generació de Diòxid de Clor, reactiu utilitzat posteriorment per a la oxidació i desinfecció de l’aigua en el tractament de potabilització de l’aigua a les instal·lacions de tractament de l’Ens d’Abastament d’Aigua Ter-Llobregat. Lots: Lot nº 1 - ETAP TER: Subministrament de Clorit Sòdic. Per un pressupost limitador de 1.232.000,00 € Lot nº 2 - ETAP LLOBREGAT: Subministrament de Clorit Sòdic. Per un pressupost limitador de 1.056.000,00 €

2.745.600
Presupuesto base
1.267.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 jun 2026, 06:16

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jun 2026
Anuncio de Pliegos 10 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

En la misma provincia (Barcelona)