En evaluacion Suministros

Subministrament a doll d’àcid clorhídric, al 35% (m/m) necessari per al tractament de potabilització d'aigua les estacions de tractament, d’ATL

Expediente: 2026-0108-OSB

Subministrament a doll d’Àcid Clorhídric necessari per a la generació de Diòxid de Clor, reactiu utilitzat posteriorment per a la oxidació i desinfecció de l’aigua en el tractament de potabilització de l’aigua a les instal·lacions de tractament de l’Ens d’Abastament d’Aigua Ter-Llobregat. Lots: Lot 1: ETAP TER: Subministrament d’Àcid Clorhídric. Per un pressupost limitador de 117.600,00 € Lot 2: ETAP LLOBREGAT: Subministrament d’Àcid Clorhídric. Per un pressupost limitador de 588.000,00 €

846.720
Presupuesto base
705.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
11 jun 2026, 06:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 jun 2026
Anuncio de Pliegos 11 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:14

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

En la misma provincia (Barcelona)