En evaluacion Suministros

Solució d'emmagatzematge i de còpies de seguretat

Expediente: PARLC-2026-116

Subministrament, implementació i manteniment d'una solució d'emmagatzematge i de còpies de seguretat per als sistemes d'informació corporatius del Parlament de Catalunya

1.167.495
Presupuesto base
1.167.495
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 11:02

Organismo contratante

Parlament de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 ago 2026, 12:14