UNKNOWN Suministros

Sistema dinàmic d'adquisició pel subministrament de les llicències informàtiques de la Diputació de Girona, ens dependents i ens adherits a la iCentral

Expediente: 2025/8077

L’objecte del Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant SDA), és la selecció d’empreses amb les capacitats tècniques i materials suficients que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes específics en el marc de l’SDA, l’objecte dels quals és el subministrament de llicències informàtiques i les actualitzacions i les millores del programari existent i el subministrament de les llicències informàtiques en règim de dret d’ús, de la Diputació de Girona, ens dependents i ens adherits a la iCentral.

19.656.000
Presupuesto base
19.656.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
23 ene 2026, 11:26

Organismo contratante

iCentral - Central de Compres de la Diputació de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 ene 2026
Anuncio de Pliegos 23 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 19:00