Formalizada Suministros

Sistema de seguretat d'alarma antiintrusió i circuit tancat de televisió (CTTV) del Museu Arqueològic de Banyoles

Expediente: X2025009292

Subministrament, instal·lació i posada en funcionament del sistema de seguretat d’alarma antiintrusió i circuit tancat de televisió (CTTV) del Museu Arqueològic de Banyoles

23.957
Presupuesto base
23.957
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
24 sep 2025, 18:00

Organismo contratante

Ajuntament de Banyoles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 sep 2025
Anuncio de Pliegos 24 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 sep 2025
Anuncio de Formalización 24 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Banyoles

En la misma provincia (Girona)