Formalizada Suministros

Sisena contractació basada de l’expedient 21/31, relativa a la renovació de llicències de productes de la Suite Atlassian (Lot 2)

Expediente: E2607

Contrato de suministros formalizado por Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC). Procedimiento abierto. Categoría CPV 48331000. Adjudicado el 6 feb 2026 a APLICACIONES Y TRATAMIENTOS DE SISTEMAS, S.A.. Se recibieron 4 ofertas.

34.549
Presupuesto base
34.549
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
48331000
Publicación
4 mar 2026, 18:47
Fecha límite
2 feb 2026, 14:00

Adjudicación

Adjudicatario
APLICACIONES Y TRATAMIENTOS DE SISTEMAS, S.A.
NIF
A80827694
Importe
33.887
Ofertas recibidas
4

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 2 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 6 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:02

Más licitaciones de Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC)

Abierta E2486

E2486: Contractació de la prestació del servei de centre de procés de dades (CPD)

2.653.462 €

Abierta E2486

Contractació conjunta, mitjançant procediment obert subjecte a regulació harmonitzada, de la prestació integrada dels serveis de centre de procés de dades (CPD), infraestructura digital i serveis associats necessaris per donar suport a l’allotjament, processament, emmagatzematge, connectivitat, seguretat i explotació dels sistemes d’informació de les entitats participants, d’acord amb les condicions establertes en aquest Plec i en el Plec de Prescripcions Tècniques. La contractació té per finalitat posar a disposició de les entitats participants una infraestructura tecnològica comuna, segura, escalable i eficient, que permeti donar resposta a les necessitats presents i futures derivades de la prestació dels seus serveis públics, garantint la continuïtat operativa, la seguretat de la informació, la disponibilitat dels serveis i la racionalització de la despesa pública mitjançant una compra conjunta coordinada pel Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC).

829.207 €

Abierta 22/22

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) que té com a finalitat la selecció de proveïdors per al subministrament d'energia per a les institucions inicials que formen part del grup de compra.

939.575.522 €

Abierta E2310

Centralitzar la selecció de proveïdors per la prestació de serveis de formació i altres serveis bàsics associats a les diferents entitats adherides al grup de compra del CSUC. Les entitats inicialment adherides són: • Universitat de Barcelona (UB) • Universitat de Girona (UdG) • Universitat Rovira i Virgili (URV) • Fundació Universitat Oberta de Catalunya (UOC) • Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC)

4.980.000 €

Abierta E2301

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) permetrà facilitar a les entitats participants el subministrament d’equips informàtics amb sistema operatiu Mac OS i iOS, equips portàtils, convertibles, tauletes, telèfons intel·ligents (smartphones), equips d’altes prestacions gràfiques, Mini PC, All in One, servidors NAS de sobretaula i, per a tots ells, accessoris addicionals, atribuint la licitació al CSUC. Les entitats inicialment adherides a la present contractació són les referenciades a l'apartat A.1 del Quadre de característiques del PCAP. L’objecte del contracte es fracciona en set categories: Categoria 1: Equipament informàtic amb sistemes operatius macOS, iOS i accessoris. Categoria 2: Equipament informàtic portàtil o convertible i accessoris. Categoria 3: Equipament informàtic tauletes o smartphones i accessoris. Categoria 4:. Equipament informàtic d’altes prestacions gràfiques i accessoris. Categoria 5: Equipament informàtic mini PC i accessoris. Categoria 6: Equipament informàtic All in One i accessoris. Categoria 7: Equipament informàtic servidors NAS de sobretaula i accessoris.

38.700.000 €