Abierta 25 sep 2026 (22d 12h) Servicios

Servizo de asistencia técnica para a redacción de proxectos de mellora da eficiencia enerxética nas estacións de autobuses da Xunta de Galicia cofinanciada nun 60% polo Fondo Europeo de Desenvolvemento Rexional no marco do programa operativo FEDER Galicia 2021-2027

Expediente: PXD-2026-0067

Contrato de servicios publicado por Consellería de Presidencia, Xustiza e Deportes. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 25 sep 2026.

187.721
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Publicación
2 sep 2026, 08:34
Fecha límite
25 sep 2026, 14:00 (22d 12h)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 25 sep 2026
Finaliza en 23 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 08:00