Abierta 30 sep 2026 (27d 17h) Servicios

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

Expediente: 2026000052

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Castelldefels en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 79714000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 30 sep 2026.

504.184
Presupuesto base
2.597.484
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79714000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 04:01
Fecha límite
30 sep 2026, 23:59 (27d 17h)
Duración
1 año

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Castelldefels

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 30 sep 2026
Finaliza en 28 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:24

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta cont-26-421

L’objecte del contracte és el servei de realització del treball de camp de l’Enquesta de Salut de Barcelona (ESB) 2027 impulsada per l’ASPB segons els requeriments metodològics que figuren al plec de condicions tècniques. A diferència de les edicions anteriors, en aquesta es prescindeix de la mostra de menors i es substitueix per enquestes telefòniques a persones adultes en el nombre que s’especifica en el plec de condicions tècniques (punt 2.5).

214.272 €

Abierta 46-26

Serveis de consultoria per l’anàlisi, disseny i projecció del model de les polítiques actives d’ocupació (PAO) a la ciutat de Barcelona (Exp. 46-26)

49.587 €

Abierta 65-26

Serveis de consultoria per a l’anàlisi i propostes d'evolució del model de gestió de dades de Barcelona Activa (Exp. 65-26)

19.855 €

Más licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Abierta 2026000042

Servei de prevenció aliè en les especialitats de seguretat en el treball i medicina laboral

440.135 €

Abierta 2026000042

L'objecte del contracte és la prestació del servei de prevenció aliè de riscos laborals, en les especialitats de seguretat en el treball, vigilància de la salut i la Coordinació de l'Activitat Empresarial (CAE), així com, la col·laboració en formació de PRL i l'assistència en riscos psicosocials, higiene industrial i ergonomia sota la direcció, control i avaluació del Servei de Prevenció Propi (SPP) de l'Ajuntament de Castelldefels.

185.898 €

Abierta 2026000044

Reparació de paviments a l'àmbit de la plaça de l'Església i voltants

362.566 €

Abierta 2026000044

Aquestes obres es centren en la millora d'alguns paviments dels carrers situats al voltant de la Plaça de l'Església i la mateixa plaça, essent aquests: - Plaça de l’Església - Carrer Arcadi Balaguer, entre el carrer Doctor Barraquer i la Plaça de l’Església (vorera nord, no inclou la calçada ni la vorera sud) - Carrer Arcadi Balaguer, entre el carrer Doctor Trueta i la Plaça de l’Església - Carrer del Pintor Serrasanta, entre Plaça de l’Església i carrer Santiago Rusiñol - Carrer de l’Església, entre Plaça de l’Església i carrer Doctor Barraquer - Carrer Primer de Maig, entre Plaça de l’Església i carrer Bisbe Urquinaona

362.566 €

Abierta CONTRACTACIO-SUMIN/2026000043

Contracte mixt de subministrament d'equipament audiovisual per a la nova OAC i l'Oficina de Turisme de l'Ajuntament de Castelldefels

186.799 €