Abierta 2 oct 2026 (29d 6h) Servicios

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

Expediente: 26/053

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Barcelona en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50000000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2 oct 2026.

2.904.000
Presupuesto base
8.712.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 04:01
Fecha límite
2 oct 2026, 13:00 (29d 6h)
Duración
2 años

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 2 oct 2026
Finaliza en 29 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:24

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta CSE/AH02/1101481806/27/PS

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

46.750 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Abierta 2026006/climapl1

Subministrament d’una instal·lació de producció de fred i calor i la seva posada en funcionament per substituir un dels sistemes de producció de fred i calor que dóna servei al Plató 1. Aquest és un servei “claus en mà” de subministrament, posada en funcionament, legalització i retirada de l’antic aparell.

92.679 €

Abierta 01040604/2026/15

Contractació de la prestació del manteniment i reposició de les àrees de jocs municipals de Sant Pere de Ribes. Els seus principals objectius són: - Mantenir en perfecte estat de funcionament i conservació les instal·lacions. - Efectuar les inspeccions de les àrees de joc segons la vigent normativa d’aplicació. - Solucionar les incidències i avaries que puguin sorgir, amb el mínim temps possible. - Subministrar nous jocs, en substitució dels existents o per millorar la qualitat de les àrees. - Actualitzar i mantenir l’inventari existent i la documentació tècnica de les instal·lacions. I amb la finalitat de garantir el correcte funcionament i la reposició de les àrees de jocs municipals d’acord amb l’objecte del contracte, s’inclouran les següents prestacions: - Prestació P1, manteniment preventiu i correctiu de les instal·lacions. - Prestació P2, manteniment modificatiu, nous elements i adequació a la normativa.

169.521 €

Más licitaciones de Ajuntament de Barcelona