Adjudicada Servicios

Serveis pels joves en el marc del programa de noves oportunitats, amb l'objectiu d'oferir un recurs formatiu especialitzat que permeti una nova oportunitat als joves entre 16 i 24 anys que han abandonat prematurament el sistema educatiu i que manifesten especials dificultats per integrar-se als ensenyaments postobligatoris o al mercat laboral

Expediente: SOC-2026-78

Contrato de servicios adjudicado por Servei d'Ocupació de Catalunya (SOC). Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 80500000. Adjudicado a Empresa UTE NOVES OPORTUNITATS LLEIDA 2026. Se recibió 1 oferta.

36.113.110
Presupuesto base
74.226.219
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80500000
Publicación
7 may 2026, 06:00
Fecha límite
5 jun 2026, 16:00
Duración
2 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Empresa UTE NOVES OPORTUNITATS LLEIDA 2026
NIF
U93904183
Importe
3.756.470
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 may 2026
Anuncio de Pliegos 7 may 2026
Fin Plazo Presentación 5 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:23

Más licitaciones de Servei d'Ocupació de Catalunya (SOC)