Formalizada Servicios

Servicio integral de limpieza de los edificios de la Subdelegación del Gobierno en Tarragona

Expediente: 202643000007

Contrato de servicios formalizado por Subdelegación del Gobierno en Tarragona en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 90919200. Adjudicado el 25 jun 2026 a BENFONSSERVICES SL. Se recibió 1 oferta.

123.907
Presupuesto base
247.814
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
90919200
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
24 abr 2026, 11:59
Fecha límite
26 may 2026, 01:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
BENFONSSERVICES SL
NIF
B01740810
Fecha
25 jun 2026, 02:00
Importe
119.760
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Subdelegación del Gobierno en Tarragona
NIF: S4316001I

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 abr 2026
Anuncio de Pliegos 24 abr 2026
Fin Plazo Presentación 26 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 25 jun 2026
Anuncio de Formalización 24 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (90 en Tarragona)

Abierta 43008857/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Formació de Persones Adultes (CFA) de Reus.

11.037 €

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta CO 17/2026

Contracte privat de serveis per a la retirada, transport i tractament de rebuig de la planta mecànic biològica i de compostatge del Centre Comarcal de tractament de residus de Botarell

15.795.625 €

Abierta 9503/2026

Servicio de limpieza de los edificios y dependencias municipal del Ayuntamiento de Vila-seca.

1.290.403 €

Abierta 5673/2026

Limpieza de las dependencias municipales del Ayuntamiento de Cunit y suministro de fungibles

1.389.905 €

Abierta CTN2600345

L’objecte d’aquesta licitació és contractar els serveis necessaris per a efectuar una correcta explotació, conservació i manteniment dels sistemes de sanejament de Torredembarra, La Nou de Gaià i St. Miguel i Vespella de Gaià, segons les instruccions recollides en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (PPTP) que garanteixi l’assoliment dels objectius de qualitat fixats en el mateix i que compleixen els requeriments de la Directiva 91/271/CEE del Consell, de 21 de maig de 1991, sobre el tractament d’aigües residuals urbanes i del Reial Decret 509/1996, de 15 de març, de desenvolupament del Reial Decret-llei 11/1995, de 28 de desembre, per el que s’estableixen les normes aplicables al tractament de les aigües residuals urbanes.

9.952.977 €

Abierta 43002594/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Baix Camp

129.571 €

Abierta C029_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de carbó actiu granular (CAG) per l'ETAP de Sant Salvador i dels serveis associats, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte.

290.400 €

Abierta 43002582/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Salvador Vilaseca

90.250 €

Más licitaciones de Subdelegación del Gobierno en Tarragona