Formalizada Servicios

Servicio de vigilancia y socorrismo en las Piscinas Municipales del Ayuntamiento de Castroverde

Expediente: PcPG/2026/827892

Contrato de servicios formalizado por Concello de Castroverde en Lugo. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 92610000. Adjudicado el 22 jun 2026 a A BILLARDA S.L. Se recibieron 2 ofertas.

74.866
Presupuesto base
123.746
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
92610000
Lugar de ejecución
Lugo (Galicia)
Publicación
29 abr 2026, 15:11
Fecha límite
14 may 2026, 16:00
Duración
2 años
Lote
0

Adjudicación

Adjudicatario
A BILLARDA S.L
NIF
B27278845
Importe
64.607
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Concello de Castroverde

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 abr 2026
Anuncio de Pliegos 29 abr 2026
Fin Plazo Presentación 14 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 22 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 jun 2026, 06:22

Mismo sector y zona (92 en Lugo)

Formalizada 7885/2026

Actuacións de orquestras

34.000 €

En evaluacion 1019/2026

O servizo de ludoteca é un programa de lecer e tempo libre ofertado dende o Concello ás familias con fillos/as en idade escolar entre 3 e 12 anos, dende as 16:00 horas as 20:00 horas, para axudar a conciliación da vida familiar e laboral das familias de Palas de Rei e da comarca da Ulloa.

40.258 €

Adjudicada PcPG/2026/828786

Prestación de la actividad de yoga

21.297 €

En evaluacion PcPG/2026/828770

Contratación de la prestación del servicio de escuelas deportivas municipales

7.467 €

Formalizada 2026/CON_02/000046

Prestación dos servizos de organización integral, produción técnica, soporte loxístico, subministración de infraestrutura efémera, xestión da seguridade,cobertura audiovisual e execución material da xornada deportivo-divulgativa orientada á promoción da igualdade no deporte denominada "Iberdrola Surfing Day - Burela 2026"

25.660 €

Formalizada 2026/CON_02/000045

O obxecto principal deste contrato é a contratación do Grupo de Ninghures para a realización de 3 concertos a realizar os días: 26 de xullo en Castroverde, 22 de agosto en Navia de Suarna e 28 de agosto en Sarria

31.800 €

En evaluacion 1664/2026

Escolas deportivas municipais de: ioga, pilates, ximnasia de mantemento e iniciación deportiva

23.936 €

En evaluacion 475/2026

Servizo de campamento de verán "Xermade Concilia "

8.965 €

Desierta PcPG/2026/828502

Prestación de la actividad de yoga

9.855 €

Formalizada PcPG/2026/828500

Servicio de gestión del campamento para la juventud del Ayuntamiento de Xove

21.353 €