Formalizada Servicios

Servicio de Vigilancia de la sede de la Dirección Provincial del Servicio Público de Empleo Estatal en Barcelona.

Expediente: PA 1/2026

Contrato de servicios formalizado por Dirección Provincial del Servicio Público de Empleo Estatal en Barcelona en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 79710000. Adjudicado el 14 may 2026 a INOVATIVE SECURITY CONCEPT SLU. Se recibieron 7 ofertas.

247.403
Presupuesto base
742.209
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79710000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 mar 2026, 04:14
Fecha límite
21 abr 2026, 23:59

Adjudicación

Adjudicatario
INOVATIVE SECURITY CONCEPT SLU
NIF
B90320912
Fecha
14 may 2026
Importe
224.218
Ofertas recibidas
7

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2026
Anuncio de Pliegos 27 mar 2026
Fin Plazo Presentación 21 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 14 may 2026
Anuncio de Formalización 29 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 jul 2026, 04:11

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2701/2026

Control de la zona d’aparcament regulat a la via pública amb estacionament limitat (zona vermella), amb la finalitat de fomentar la rotació de vehicles i facilitar l’accés als establiments comercials del municipi, mitjançant la limitació del temps màxim d’estada a una hora i mitja.

138.376 €

Abierta 2026_118

L'objecte del contracte és el servei de gestió de les xarxes socials del Consorci de Turisme del Baix Llobregat. Inclou l’actualització, dinamització, promoció, publicitat i l'anàlisi d'aquests perfils.

30.262 €

Abierta COM/2026/20

- Realització i edició de reportatges fotogràfics: Consistent en la realització de reportatges fotogràfics d'actes institucionals, de l'evolució de la ciutat, de les activitats socials, culturals i esportives al municipi, de les campanyes de comunicació, fotografies d’estudi i altres reportatges per il·lustrar els elements informatius municipals i el material de difusió institucional de l’Ajuntament de Sabadell - Creació, producció i edició de vídeos: Serveis de producció, realització, gravació i edició de continguts audiovisuals de caràcter periodístic o informatiu, institucional, promocional o turístic de l'Ajuntament de Sabadell. Així com l’emissió en streaming. - Captació d’imatges aèries amb dron.

84.741 €

Abierta BCN-176/2026

Servicio De Información Y De Atención A Pasajeros Y Usuarios En El Aeropuerto Josep Tarradellas Barcelona-El Prat

531.045 €

Abierta 001_26002477

Serveis de producció, regidoria, coordinació tècnica, execució i difusió d¿activitats culturals al Districte de Sarrià - Sant Gervasi durant els anys 2026 a 2027

115.818 €

Abierta 6623/2026

Prestació del servei de pati obert de cap de setmana de Calella.

29.943 €

Abierta B3202026000077

Organització d’un esdeveniment cultural relacionat amb el mon literari

15.000 €

Abierta 2026/0027134

Servei per a la realització del Sondeig anual d’Opinió a Catalunya

68.000 €

Abierta SAB_2026000051

L’objecte d’aquest contracte el constitueix el servei de producció global i realització del parc de Nadal «Saló Infantil Adrilàndia» pels anys 2027-28. Donat que les dates de realització del saló són els dies 3 i 4 de gener es fa necessari que l’organització de l’activitat es desenvolupi durant l’any anterior a l’edició. Així doncs parlarem dels anys 2026, 2027 i 2028 (edicions de 2027 i de 2028 respectivament) La prestació del servei ha de consistir en la producció tècnica i logística total i necessària de tots els actes unitaris i tasques per a organitzar i desenvolupar el parc de nadal de forma integral i, per tant, incloent no només les activitats de lleure infantil i juvenil, jocs i tallers sinó també tot el personal tècnic de gestió de les activitats, coordinació d’espais i de materials i del projecte en general , així com al subministrament de materials i infraestructures diverses (tanques, cadires, carpes, inflables, circuits de joc, senyalitzacions, etc.) i tota la logística que calgui proporcionar per a la realització de l’activitat i que es relaciona al plec, així com la contractació d’activitats que es determinin des del servei d’Infància i Joventut municipal.

172.958 €