Formalizada Servicios

Servicio de reparación y mantenimiento de los discos de corte de las minizanjadoras marais.

Expediente: TSA0080377

Contrato de servicios formalizado por Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA) en Lleida. Duración del contrato: 12 meses. Categoría CPV 50530000. Adjudicado el 19 may 2025 a CALAF INGENIERIA Y SERVICIOS SL. Se recibió 1 oferta.

99.915
Presupuesto base
99.915
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
50530000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
14 may 2026, 12:35
Fecha límite
22 abr 2025, 16:00
Duración
12 meses

Adjudicación

Adjudicatario
CALAF INGENIERIA Y SERVICIOS SL
NIF
B70830625
Fecha
19 may 2025, 02:00
Importe
98.594
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 may 2026
Anuncio de Pliegos 14 may 2026
Fin Plazo Presentación 22 abr 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 19 may 2025
Anuncio de Formalización 23 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 may 2026, 06:09

Mismo sector y zona (50 en Lleida)

Abierta CONTR/2026/0000000372

Servei de Manteniment Integral Preventiu i Correctiu de les instal·lacions del taller del Pla de Vilanoveta de Lleida de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref: POS129/26)

59.350 €

Abierta 2026 LEDA CPUB SER 06

Servei de manteniment de les instal·lacions elèctriques d'alta tensió i sistema de gestió d'instal·lacions de l'aeroport de Lleida-Alguaire

44.840 €

Abierta 2026-0229-OSE

Servicio de explotación de las obras de regulación y transporte del canal Segarra-Garrigues

5.122.725 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000271

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "POMA" i "Leitner" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme.(Ref. NS56/26)

285.000 €

Formalizada CONTR/2026/0000000056

Servei de revisió mecànica de les tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors i pilones instal·lats a les estacions de muntanya d'AMSA (ref. PO29/26)

139.800 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0008

L’objecte del contracte inclou totes les tasques de reparacions d’urgències i incidències que puguin ocórrer dintre de la xarxa de semàfors de Lleida. S’inclouen tot tipus d’incidències (accidents, vandalisme, per causes meteorològiques, etc...) L’ adjudicatari hauran de tenir disponibilitat de realitzar les actuacions en un termini màxim de 24 hores, excepte en casos urgents que es realitzaran de forma immediata (2 hores màxim) des de la seva notificació.

14.960 €

En evaluacion 001/2026/4484/I264

L’objecte del contracte es basa en la prestació del servei de manteniment i conservació dels sistemes de protecció contra incendis (extintors, boques d’incendis, sistema de detecció d’incendis, polsadors, alarma i la senyalística corresponent) i de centrals d’intrusió dels edificis municipals de l’Ajuntament de Tàrrega, especificats a l’annex 1.

33.615 €

Adjudicada ICSOL-2026-16

MRU/LCA - Serveis de manteniment de les estacions de bombament dels sistemes de reg, hidrants i aigües pluvials del sector Vinyes del Mig del municipi de Bell-lloc d'Urgell

11.433 €

En evaluacion CONTR/2026/0000000255

Servei de manteniment dels llacs d’innivació de les explotacions d’FGC Turisme (Ref. POS103/26)

89.552 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000056

Servei de revisió mecànica de les tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors i pilones instal·lats a les estacions de muntanya d'AMSA (ref. PO29/26)

139.800 €

Más licitaciones de Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA)