Formalizada Servicios

Servicio de póliza de seguro de Responsabilidad de las Autoridades y Gestores de Entidades Públicas

Expediente: 2026_012SE

Contrato de servicios formalizado por Presidencia de la Autoridad Portuaria de Tarragona en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 12 meses. Categoría CPV 66510000. Adjudicado el 22 abr 2026 a LIBERTY MUTUAL INSURANCE EUROPE, Suc. en España. Se recibió 1 oferta.

65.000
Presupuesto base
195.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
66510000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
9 mar 2026, 19:38
Fecha límite
25 mar 2026, 00:59
Duración
12 meses

Adjudicación

Adjudicatario
LIBERTY MUTUAL INSURANCE EUROPE, Suc. en España
NIF
W0069547H
Fecha
22 abr 2026, 02:00
Importe
34.067
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Presidencia de la Autoridad Portuaria de Tarragona
NIF: Q4367131B

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 mar 2026
Anuncio de Pliegos 9 mar 2026
Fin Plazo Presentación 25 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 22 abr 2026
Anuncio de Formalización 21 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 may 2026, 06:13

Mismo sector y zona (66 en Tarragona)

Abierta 2026-16510

La Mancomunitat DeltaGestió està tramitant l'expedient 2026-0016510 per a la concertació d'una operació de crèdit a llarg termini per un import estimat de 150.000,00 €, destinada al finançament de l'adquisició d'un immoble i de les actuacions vinculades al projecte d'implantació d'un alberg d'animals. Aquest import té caràcter provisional i podrà experimentar variacions no substancials en funció del cost definitiu del projecte tècnic i de les necessitats de finançament que resultin de la seva aprovació.

150.000 €

Abierta CO 01/2026

Aprovació de l'inici d'un expedient per al Contracte privat, del servei d'assegurança multirisc empresarial, de l'empresa Serveis Comarcals Mediambientals, SA

440.000 €

Abierta 8004330008-2026-0009966

Póliza colectiva de seguro de asistencia sanitaria, hospitalaria y quirúrgica para el personal de la Diputación de Tarragona y de los Organismos Autónomos.

1.082.400 €

Abierta 2026/15912

Seguro de daños a edificios e instalaciones - Seguro de vida del personal laboral, funcionario y cargos electos - Seguro de accidentes del personal laboral, funcionario y cargos electos - Seguro de responsabilidad de cargos electos y personal - Seguro de defensa jurídica de cargos electos y personal - Seguro de vehículos - Seguro de actos taurinos - Seguro de responsabilidad civil patrimonial - Seguro de responsabilidad profesional de los técnicos de la construcción

1.200.000 €

Abierta 8004330008-2026-0006026

És objecte del contracte la subscripció per part de la. Diputació de Tarragona d’una pòlissa d’Assegurança Tot Risc de Danys als béns mobles i obres de Valor Històric-Artístic, o de Considerable Valor sobre els que la Diputació de Tarragona ostenti qualsevol títol de domini (propietat o altre dret real) o títol possessori, així com aquells que es trobin sota la seva responsabilitat i respecte dels que tingui una provada obligació de “preservació” en virtut del deure de "in vigilando" conferit.

18.000 €

Adjudicada 8100810007-2026-0005208

Assegurança vehicle 6311NPP - Flota 2026 - C 2026 15 Cbasat - Acord Marc ACM

778 €

Adjudicada 8004330008-2026-0010031

Contracte d'assegurança de responsabilitat civil i patrimonial de la Diputació de Tarragona i l'OA Patronat de Turisme

162.463 €

Adjudicada 1601/2025_1

Contracte basat en la primera pròrroga de l’Acord Marc del servei d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.01) - Lot 2 Vehicles terrestres

4.423 €

Adjudicada 4390390004-2026-0001154

Adhesió a la 1a pròrroga de l'acord marc (exp. 2023.02) del servei d’assessorament i de mediació d’assegurances i adhesió a la 1a pròrroga del servei d’ assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya [lot 2 vehicles terrestres (exp. 2023.01)]

2.412 €

Adjudicada 2843/2026

Contractació de l’assegurança d’Accidents col·lectius dels ens locals de Catalunya per als regidors/es i personal tècnic i administratiu de l’Ajuntament del Morell amb la companyia asseguradora Zurich Insurance Europe AG, Sucursal en España, a través de la corredoria Ferrer & Ojeda, S.L. de l’ACM.

946 €

Más licitaciones de Presidencia de la Autoridad Portuaria de Tarragona