Formalizada Servicios

Servicio De Control Y Tratamiento De Vegetación Campo De Vuelos Y Vallado

Expediente: REU-30/2025

Contrato de servicios formalizado por Aena. Dirección de Contratación en Tarragona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 77000000. Adjudicado el 16 jul 2025 a EXCAVACIONS ROIG S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

65.700
Presupuesto base
131.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
77000000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 10:26
Fecha límite
28 may 2025, 01:59

Adjudicación

Adjudicatario
EXCAVACIONS ROIG S.L.
NIF
B43847805
Fecha
16 jul 2025, 02:00
Importe
64.563
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Aena. Dirección de Contratación
NIF: A86212420

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación 28 may 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 16 jul 2025
Anuncio de Formalización 17 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 may 2026, 06:13

Mismo sector y zona (77 en Tarragona)

Adjudicada 3893/2026

servei de neteja de franges vegetals al municipi de Roda de Berà 2026.

23.870 €

Desierta 28/2026-OS

L’objecte del contracte és definir i regular la contractació del servei de poda d’arbrat i destoconament de soques en diferents punts del municipi de Calafell. És necessari realitzar en determinades èpoques de l’any, la poda dels arbres de les diferents zones del municipi per tal de que l’arbrat rebrolli i evitar així també la caiguda de les fulles que poden provocar brutícia i el taponament dels embornals. Així mateix, també és necessari per la seguretat pública retirar les soques que es troben a la via o zones públiques i/o que poden fer afectacions als vials públics.

23.140 €

Formalizada 1992/2026 (segona licitació)

Subministrament, instal·lació i manteniment de gespa artificial, amb retirada prèvia de la gespa existent, al camp de futbol de l'Arenal de l'Hospitalet de l'Infant

171.721 €

Formalizada 4390390004-2026-0000653

Serveis d'actuacions de manteniment de les lleres del barranc Vinaixarop-Camarles

28.161 €

Formalizada REU-37/2025

Servicio De Control De Fauna En El Aeropuerto De Reus

59.900 €

Adjudicada X2025095579

L’execució del servei de neteja de la part baixa de la riera de Riudoms, segons condicions descrites al Plec de prescripcions tècniques elaborat per la Sra. Sònia Juncosa Llauradó, enginyera industrial municipal del departament de Serveis, Medi Ambient i Platges.

49.066 €

Formalizada 2024-2719

L’objecte d’aquesta contractació és el servei de manteniment de zones verdes, arbrat viari, equipaments, espais periurbans, solars i torrents al municipi del Perelló

160.000 €

En evaluacion DSA-265/2026

Servicio De Control De Fauna En El Aeropuerto De Reus

245.400 €

Adjudicada 8004330008-2026-0006157

L'objecte d'aquest contracte és el manteniment general i conservació de l’espai forestal i de lleure de l’Albereda. Aquest contracte està reservat a Centres especials de treball d’iniciativa social (CETIS)

54.634 €

En evaluacion 4305420002-2026-0001426

Contratación para el servicio de mantenimiento de jardinería de los espacios verdes i el arbolado viario urbano del municipio de la Espluga de Francolí

240.716 €

Más licitaciones de Aena. Dirección de Contratación