Abierta 2 oct 2026 (27d 20h) Servicios

Servicio de atención domiciliaria (SAD), con atención a las personas y apoyo al hogar, en el marco de los servicios sociales básicos del Ayuntamiento de Sitges.

Expediente: 1403-000003-000379/2026

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Sitges en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 98513310. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2 oct 2026.

2.486.237
Presupuesto base
5.965.733
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
98513310
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
8 jun 2026, 06:01
Fecha límite
2 oct 2026, 16:30 (27d 20h)
Duración
2 años

Documentos

(5)

Organismo contratante

Ajuntament de Sitges

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 jun 2026
Anuncio de Pliegos 8 jun 2026
Fin Plazo Presentación 2 oct 2026
Finaliza en 28 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:28

Mismo sector y zona (98 en Barcelona)

Abierta SAB_2026000045_

El objecto del contrato lo constituye la prestación del servicio de dinamización y promoción de la lectura así como la promoción y dinamización cultural en el espacio cultural-biblioteca Font de La Mina en Sant Adrián de Besòs. La Biblioteca Fuente de la Mina es un servicio dentro del conjunto del Espacio Cultural Fuente de La Mina de San Adrián de Besòs. Ambos espacios conforman el servicio cultural que se da en todo el espacio genérico (equipamiento municipal), llamado Espacio Cultural Fuente de La Mina en el que se tienen que distinguir, por un lado, la Biblioteca Fuenta de la Mina y, por otro, el propiamente dicho Espacio Cultural en el que se encuentran los servicios y salas para compartir tanto para los proyectos de dinamización de la lectura y cultura que realiza la Biblioteca com por las acciones culturales directamente dirigidas a entidades y población en general.

560.716 €

Abierta 001_26002967

La prestació del Servei d¿Acompanyament i Tramitació al Reagrupament Familiar adreçat a persones d¿origen extracomunitari, amb la finalitat d¿oferir suport al procés de retrobament familiar

2.209.074 €

Abierta 744/2026

És objecte del present contracte el servei de dinamització del Consell d’Infants i Joves de Santa Margarida de Montbui, format per representants de les escoles de Santa Margarida de Montbui que fan P5 i P6 i per joves de 1r i 2n d’ESO de l’institut del mateix municipi.

7.947 €

Abierta 001_26003568

És la gestió, direcció, dinamització i coordinació de l'Espai Jove Les Basses i el Servei d'Informació Joves de Nou Barris del districte de Nou Barris de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

1.371.302 €

Abierta 3413/2026

L’objecte del present contracte és la prestació dels serveis de personal de consergeria als següents equipaments municipals: -Mas Cantí. -Casa Bastinos. -Equipaments esportius municipals: Pavelló 1, Pavelló 2 i Camp de Futbol municipal on el servei inclourà també les tasques de neteja bàsica posterior a partits i entrenaments, per garantir unes condicions òptimes d’higiene i ús continuat de les instal·lacions.

120.016 €

Abierta 001_26001941

Servicio de intervención y mediación frente a situaciones de pérdida de vivienda y/o ocupaciones en la ciudad de Barcelona.

4.630.165 €

Abierta 2025 1408

contractació promoguda pel departament d’Esports consistent en la prestació dels serveis d’administració, atenció al públic, manteniment i socorrisme de la piscina municipal Miguel Luque de Parets del Vallès, d’acord amb les condicions establertes en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques particulars.

352.660 €

Abierta 001_26002853

Contractació d'un suport necessari per desenvolupar les actuacions del Consell de l¿Habitatge Social de Barcelonai un servei de dinamització amb la finalitat de treballar per a que els grups de treball del Consell maximitzin la seva participació.

67.461 €

Abierta 001_26003350

Servei de dinamització juvenil de la franja del Besòs del Districte de Sant Andreu, amb mesures de contractació pública sostenible, a l¿Ajuntament de Barcelona

832.261 €

Abierta 26-04

serveis de manteniment dels pianos moderns i històrics (fortepianos) de la Fundació Escola Superior de Música de Catalunya (ESMUC)

93.338 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sitges

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contracte de Servei de fotografia i video de l'Ajuntament de Sitges.

96.200 €

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contractar un servei de fotografia i vídeo de diferents esdeveniments organitzats per l’Ajuntament de Sitges amb l’objectiu de documentar els actes institucionals i mantenir l’arxiu històric. Amb aquest servei, es vol informar de les activitats d’interès per a la ciutadania i alhora de promocionar la destinació entre turistes i visitants. Per comunicar l’activitat municipal i fer-la extensiva a tota la ciutadania, visitants i turistes, l’Ajuntament de Sitges requereix comptar amb material audiovisual (fotografies i vídeos). L’Ajuntament de Sitges comunica la seva activitat i promociona la destinació a través de diferents canals de comunicació (xarxes socials, web, butlletins) i mitjançant també notes de premsa (el suport que utilitzen els mitjans de comunicació per informar-se d’allò que passa a Sitges). Tots aquests suports requereixen de la necessitat de tenir fotografies i vídeos per tal que arribin al públic desitjat i tenir l’impacte que es vol assolir. El servei que es vol contractar és:  Realització de treballs de fotografies dels esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.  Dos reportatges fotogràfics l’any que serviran per a promoure la destinació turísticament (estiu i hivern).  Realització de vídeos dels actes i esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.

48.100 €

Abierta 1403-000063-005079/2026

Contracte de serveis d'assistència integral a la ciutadania de Sitges en la tramitació administrativa electrònica.

216.000 €

Abierta 1403-000063-005079/2026

El contrato tiene por objetivo ofrecer servicios de asistencia integral a todos los terceros en el uso de los servicios de administración electrónica del Ayuntamiento de Sitges, así como de los de otras administraciones públicas que el Ayuntamiento requiera.

90.000 €

Abierta 1431-000020-002360/2026

Contracte de subministrament de mobiliari per l'escola de música Montserrat Almirall i la 3a. planta del Centre de Formació d'Adults de Sitges.

42.831 €