Formalizada Servicios

SERVEIS TÈCNICS I JURÍDICS EN MATÈRIA DE PROPIETAT INDUSTRIAL, INTEL·LECTUAL, D’INVESTIGACIÓ, PATENTS, EMPRESES DE NOVA CREACIÓ I CONTRACTES INDUSTRIALS PER A L'ICIQ

Expediente: EXP 06-2025

Acord marc per a la prestació de serveis tècnics i jurídics en matèria de propietat industrial, intel·lectual, d’investigació, patents, empreses de nova creació i contractes industrials per a l’ICIQ.

218.952
Presupuesto base
193.952
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
14 may 2025, 16:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 may 2025
Anuncio de Pliegos 14 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 abr 2025
Anuncio de Formalización 14 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Fundació Institut Català d'Investigació Química (ICIQ)

En la misma provincia (Tarragona)