Adjudicada Servicios

Serveis relatius a la renovació del suport i llicenciament del sistema de virtualització WMware per al Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya – CTTC

Expediente: CTTC-2025-52

Serveis relatius a la renovació del suport i llicenciament del sistema de virtualització WMware per al Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya – CTTC

46.460
Presupuesto base
46.460
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
1 jul 2025, 15:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jul 2025
Anuncio de Pliegos 1 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 jul 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya (CTTC)

Adjudicada CTTC-2026-24

Servei de recepció i atenció al públic (front desk), contracte reservat d'acord a la disposició addicional 4a de la LCSP.

160.000 €

Formalizada CTTC-2026-24

Prestació del servei de recepció i atenció al públic del CTTC, incloent l’atenció presencial a visitants, gestió de centraleta telefònica, control d’accessos mitjançant software Dorlet, recepció i enviament de paqueteria i missatgeria, gestió de claus i papereria, rondes de comprovació visual i suport administratiu i logístic a les activitats del centre, d’acord amb el Plec de Prescripcions Tècniques.contracte reservat d'acord a la disposició addicional 4a de la LCSP.

80.000 €

Formalizada CTTC-2025-70

L’objecte del present contracte consisteix en la contractació del “Servei de manteniment preventiu, normatiu, conductiu i correctiu del sistema de climatització, de l’edifici B4” pel Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya – CTTC.

16.300 €

Formalizada CTTC-2026-2

L’objecte del present contracte és la contractació per part del CTTC, com a prenedora, del servei relatiu a les diverses cobertures d’assegurances, amb les característiques que es detallen en els Plecs de preinscripcions tècniques.

71.000 €

Formalizada CTTC-2025-16

L’objecte del present contracte és el subministrament d’un nou sistema de climatització de l’edifici B6 pel Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya – CTTC, així com el manteniment d’aquest nou sistema de climatització durant el primer any de funcionament. Les característiques del sistema objecte del subministrament, i les condicions del servei de manteniment, queden fixades al plec de prescripcions tècniques.

716.994 €