Adjudicada Servicios

Serveis postals (en concret cartes i targetes postals, cartes certificades i notificacions administratives amb destinació al territori estatal i internacional) missatgeria i transport de paqueteria de l’ajuntament de Deltebre i el Jutjat de Pau i repartiment de la revista municipal per l’Ajuntament de Deltebre

Expediente: 2026/2956

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Deltebre en Tarragona. Lote 1. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 64112000. Adjudicado a SOCIEDAD ESTATAL CORREOS Y TELÉGRAFOS, S.A. S.M.E.. Se recibió 1 oferta.

34.946
Presupuesto base
52.419
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
64112000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 10:05
Fecha límite
11 jun 2026, 16:00
Duración
2 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
SOCIEDAD ESTATAL CORREOS Y TELÉGRAFOS, S.A. S.M.E.
NIF
A83052407
Importe
26.182
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Deltebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación 11 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (64 en Tarragona)

Adjudicada 2679/2025

L’objecte del contracte és la prestació de serveis postals per a l’Ajuntament de l’Arboç i per a l’oficina del jutjat de Pau i Registre Civil de l’Arboç en les modalitats que s’especifiquen en els plecs de prescripcions tècniques. S’entén per servei postal la recollida, admissió, classificació, tractament, curs, transport, distribució i lliurament de correspondència, de qualsevol pes, en les modalitats especificades, tant dins com fora del terme municipal i tant en territori Estatal com internacional.

25.500 €

Adjudicada 6274/2026

Adhesió a l'Acord Marc dels serveis de missatgeria i transport en fred, lot 1: serveis no planificats de missatgeria de la Comissió Central de Subministament de la Generalitat (CCS-2024-1)

7.585 €

Anulada 2026/42-GEC

L’objecte del contracte és el servei de xarxa de dades de les oficines, del centre de processament de dades (CPD) dels serveis centrals i del CPD extern de BASE-Gestió d’Ingressos (en endavant BASE). Per tal d’oferir els diversos serveis tecnològics es requereix un recolzament sobre una xarxa de comunicacions de totes les seus allà on s’ofereixen serveis de BASE; de conformitat amb les característiques que s’especifiquen en el plec de prescripcions tècniques (PPT). Aquesta xarxa de comunicacions ha d’estar formada per una tecnologia fiable i que garanteixi per a l’organisme els requeriments d’ample de banda, velocitat, latència i jitter per tal de garantir un bon servei per BASE.

89.842 €

Desierta X2026034822

la prestació del servei de distribució d’enviaments publicitaris, informatius i promocionals no personalitzats que emeti l’Ajuntament de Cambrils dins del terme municipal de Cambrils.

34.497 €

En evaluacion 82/2026

Condiciones que han de regir la selección de diversos operadores para la prestación de los servicios mayoristas de banda ancha y conectividad a IDETSA y a sus clientes, con la finalidad de formalizar posteriormente contratos basados en necesidades concretas.

381.910 €

Formalizada 30/2026

L’objecte del contracte és la prestació dels serveis postals que genera l’Ajuntament del Morell i el Jutjat de Pau, els quals inclouen les activitats de recollida, admissió, classificació, transport, distribució i lliurament, i retorn d’informació d'enviaments de cartes i notificacions, de qualsevol pes, tant dins com fora del terme municipal, i majoritàriament en territori estatal.

25.768 €

Anulada 6795/2026

Licitació dels serveis postals

105.600 €

Adjudicada 3333/2026

Serveis consistents en la prestació dels serveis postals per l'Ajuntament de Torredembarra i el Jutjat de Pau

19.008 €

Formalizada 2024-0006872

Contractació de la prestació dels serveis de telefonia fixa, de dades i accés a Internet, i de telefonia mòbil del Consell Comarcal del Tarragonès.

131.904 €

Formalizada CONSER-0078/2025

L’objecte del present contracte és la prestació dels serveis postals i paqueteria generats per l’Ajuntament de Reus, amb destinació local, nacional i internacional.

1.283.560 €

Más licitaciones de Ajuntament de Deltebre