Serveis per impartir tres programes: mentoria socioeducativa, taller de suport i acompanyament educatiu (TSAE) i taller de creació artística de música urbana

Expediente: X2025011090

La realització de tres programes educatius als centres educatius del municipi de Cambrils, en el marc del Pla Educatiu d’Entorn (PEE). Aquests programes pretenen contribuir a l’èxit acadèmic, la cohesió social, el desenvolupament integral de l’alumnat i l’educació en valors.

158.762
Presupuesto base
27.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Cambrils, Tarragona (Cataluña)
Publicación
14 may 2025, 10:14

Organismo contratante

Ajuntament de Cambrils

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 may 2025
Anuncio de Pliegos 14 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16